A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l
A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l

TOP 3 16. Nejprodávanější
A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l

od 1 759 Kč
Rum tropické zrání, tmavě mahagonová barva, aroma - vanilka, melasa, tabák, pomeranč, dub a cedr, země původu St, Thomas, objem - 0,7 l, doba zrání 25 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Dokážete si vychutnat pití rumu v klidném prostředí domova? Pak vám určitě zachutná A.H.Riise Non Plus Ultra 25Y 0,7l 42%. Ihned po otevření lahve si první dojem uděláte z jeho vůně. Tu v tomto případě tvoří vanilka,…
La-Vin.cz
Za dopravu 115 Kč 2 dny
1 759 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 759 Kč
Maximální cena: 2 067 Kč
Ušetříte až: 308 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Objem: 0.7 l
Druh: tmavé
Původ: Karibik, Panenské ostrovy, Svatý Tomáš
Doba zrání: 30 let
Obsah alkoholu: 42 %
Typ sudu: sudy z dubového dřeva

Popis produktu

Rum tropické zrání, tmavě mahagonová barva, aroma - vanilka, melasa, tabák, pomeranč, dub a cedr, země původu St, Thomas, objem - 0,7 l, doba zrání 25 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Dokážete si vychutnat pití rumu v klidném prostředí domova? Pak vám určitě zachutná A.H.Riise Non Plus Ultra 25Y 0,7l 42%. Ihned po otevření lahve si první dojem uděláte z jeho vůně. Tu v tomto případě tvoří vanilka, melasa, tabák, pomeranč, dub a cedr. Pro dozrávání tohoto druhu rumu bylo vybráno tropické podnebí, kterému vděčí za intenzivní vůni a plnou chuť. Tento druh je snadno rozpoznatelný i díky jeho typické barvě, která je tmavě mahagonová. Jestliže byste chtěli vycestovat do země, kde se tento rum zrodil, tak by se vaše pozornost musela upírat k zemi, kterou je St, Thomas. Aby měl svou typickou chuť a vůni, zraje ohromujících 25 let. Rum A.H.Riise obsahuje 42 % alkoholu. Zajímavé parametry rumu A.H.Riise Non Plus Ultra 25Y 0,7l 42% Dopřejte si požitek A.H. Riise Non Plus Ultra je nejkvalitnějším a nejexkluzivnějším rumem lékárníka Riise s průměrnou dobou zrání 30 let.           Ročně se naplní pouze 3000 lahví tohoto jedinečného rumu, který je vybírán z nekvalitnějších sudů „Masterem Distillerem“ a následně uchováván podle „metody Solera“.

 

A.H. Riise Non Plus Ultra rum má svěží temně mahagonovou barvu s lahodným aroma pomeranče, melasy a exotického ovoce. Jeho chuť je silná a velmi bohatá s nádechem pomeranče, přírodního cukru a tabáku, která je zakončena kořeněným, ale přesto smetanovým a sladkým závěrem. Tento rum je silný, ale přesto delikátní.

 

Původně byl rum určen pouze pro rodinu lékárníka Riise a díky tomu se s ním veřejně neobchodovalo. A tak je nám velkou ctí, že nyní můžeme nabídnout tento rum světové úrovně znalcům kvalitního alkoholu a jiným významným osobnostem.

Krásné balení, tmavá mahagonová barva a hra lahodných aromat čerstvé melasy, pomerančů a dalšího exotického ovoce. Jeho chuť je silná a velmi bohatá s nádechem pomeranče, přírodního cukru a tabáku, v závěru zakončena lehce kořeněnými, ale přesto smetanovým a sladkým chuťovým ocasem. Plný a delikátní rum pro vzácné chvíle a osobnosti.

Je to nejluxusnější ultra prémiový rum, který zakončuje širokou škálu rumů značky A.H. Riise. Termín NON PLUS ULTRA pochází z Herkulesových sloupů známých z románské mytologie, jako hranice světa postavená blízko Gibraltarského průlivu. A nejen chuť dělá tento dánský rum unikátem, je to i jemně vybroušená karafa a portrét lékárníka A.H. Riise, které činí z lahve malé umělecké dílo. Výroba tohoto rumu je limitována 3000 ks za rok.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.