Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Roman Uhrin: 77 inspirací pro zdravý život

Učebnice/Odborná literatura

Roman Uhrin: 77 inspirací pro zdravý život

Hodnocení: 1x
  • 4

Co recept, to krůček ke zdraví Bývalý  šéfkuchař  pražského řetězce  prodejen a jídelen Country Life sepsal své nejoblíbenější  recepty na chutná a každému dostupná  jídla, ale v knížce nejde ani tak o recepty, jako o celkový pohled na život: přináší řadu inspirací, jak si pomocí vhodné a vyvážené stravy chránit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
77 inspirací pro zdravý..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roman Uhrin: 77 inspirací pro zdravý život koupíte i tady

Specifikace Roman Uhrin: 77 inspirací pro zdravý život

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Jestliže hledáte zdravou a chutnou alternativu běžného stravování s prokázanými příznivým zdravotními účinky, jste na správné stopě: Roman Uhrin, bývalý šéfkuchař pražského řetězce prodejen a jídelen Country Life, ve své nové knize sepsal své nejoblíbenější recepty na chutná a každému dostupná jídla. Díky autentické fotogalerii z jeho kuchyně i biozahrádky se sezónními druhy zdravých plodin se můžeme ponořit do tajů přípravy pokrmů přímo v domě autora a jeho rodiny. Atraktivitu této „zdravé kuchařky“ » ... a dál?

Produkt Roman Uhrin: 77 inspirací pro zdravý život

Roman Uhrin: 77 inspirací pro zdravý život - parametry

Název produktu: Roman Uhrin: 77 inspirací pro zdravý život
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co recept, to krůček ke zdraví Bývalý  šéfkuchař  pražského řetězce  prodejen a jídelen Country Life sepsal své nejoblíbenější  recepty na chutná a každému dostupná  jídla, ale v knížce nejde ani tak o recepty, jako o celkový pohled na život: přináší řadu inspirací, jak si pomocí vhodné a vyvážené stravy chránit zdraví. Jestliže hledáte zdravou a chutnou alternativu běžného stravování s prokázanými příznivými zdravotními účinky, jste na správné stopě: Roman Uhrin, bývalý šéfkuchař pražského řetězce prodejen a jídelen Country Life, ve své nové knize sepsal své nejoblíbenější recepty na chutná a každému dostupná  jídla.  Díky  autentické  fotogalerii  z jeho kuchyně  i biozahrádky  se sezónními  druhy  zdravých  plodin  se  můžeme  ponořit  do tajů  přípravy  pokrmů  přímo v domě  autora  a jeho  rodiny. Atraktivitu této „zdravé kuchařky“ umocňuje jednoduchá a rychlá úprava receptů, které jsou navíc doplněny informacemi o léčebných účincích použitých potravin, vzorovými jídelníčky a občas i odbornými exkurzy.   Recepty,  jež  kniha  přináší,  jsou  doporučeny  při  predispozicích  či  při  onemocnění  srdce  (infarkt,  vysoký  tlak,  zvýšený cholesterol),  dále  rakovině,  cukrovce,  artróze,  nadváze  apod.  V neposlední  řadě  jsou  určené  všem,  kdo  chtějí předejít civilizačním  chorobám,  ozvláštnit  a „ozdravit“  svůj  jídelníček,  či  prostě  fandům  zdravé  výživy. Roman  Uhrin  vydal  již  sedm  knih  a natočil  několik  DVD  a televizních  kurzů  věnovaných  zdravé  výživě  a zdravotní osvětě.  V roce  1997  založil  síť  dnes  již  více  než  padesáti  Klubů  zdraví,  dodnes  pracuje  jako  její  koordinátor.  Sám byl  v minulosti  pacientem  se  závažnou  nemocí  a  podpoře  zdraví  je  logicky  podřízena  také  jeho  tvorba  receptů. Kniha  vychází  ve spolupráci  s Prameny  zdraví,  o.s. Jestliže hledáte zdravou a chutnou alternativu běžného stravování s prokázanými příznivým zdravotními účinky, jste na správné stopě: Roman Uhrin, bývalý šéfkuchař pražského řetězce prodejen a jídelen Country Life, ve své nové knize sepsal své nejoblíbenější recepty na chutná a každému dostupná jídla. Díky autentické fotogalerii z jeho kuchyně i biozahrádky se sezónními druhy zdravých plodin se můžeme ponořit do tajů přípravy pokrmů přímo v domě autora a jeho rodiny. Atraktivitu této „zdravé kuchařky“ umocňuje jednoduchá a rychlá úprava receptů, které jsou navíc doplněny informacemi o léčebných účincích použitých potravin, vzorovými jídelníčky a občas i odbornými exkurzy. Recepty, jež kniha přináší, jsou doporučeny při predispozicích či při onemocnění srdce (infarkt, vysoký tlak, zvýšený cholesterol), dále rakovině, cukrovce, artróze, nadváze apod. V neposlední řadě jsou určené všem, kdo chtějí předejít civilizačním chorobám, ozvláštnit a „ozdravit“ svůj jídelníček, či prostě fandům zdravé výživy.

Roman Uhrin vydal již sedm knih a natočil několik DVD a televizních kurzů věnovaných zdravé výživě a zdravotní osvětě. V roce 1997 založil síť dnes již víc


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.