Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Roman Šubrt: Tepelné izolace v otázkách a odpovědích

Učebnice/Odborná literatura

Roman Šubrt: Tepelné izolace v otázkách a odpovědích

Hodnocení: 1x
  • 4

Bydlíte v domku, bytě nebo v podkroví? Trápí vás problémy - srážení vody, plíseň, zamlžování? Příručka"Tepelné izolace v otázkách a odpovědích"popisuje formou otázek problematiku tepelných izolací. A to jak tepelné izolace starších budov, tak i novostaveb a panelových domů. Otázky jsou rozděleny do 14 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Tepelné izolace v otázk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roman Šubrt: Tepelné izolace v otázkách a odpovědích koupíte i tady

Specifikace Roman Šubrt: Tepelné izolace v otázkách a odpovědích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Bydlíte v domku, bytě nebo v podkroví? Trápí vás problémy - srážení vody, plíseň, zamlžování? Příručka 'Tepelné izolace v otázkách a odpovědích' popisuje formou otázek problematiku tepelných izolací. ... a dál?

Produkt Roman Šubrt: Tepelné izolace v otázkách a odpovědích

Roman Šubrt: Tepelné izolace v otázkách a odpovědích - parametry

Název produktu: Roman Šubrt: Tepelné izolace v otázkách a odpovědích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bydlíte v domku, bytě nebo v podkroví? Trápí vás problémy - srážení vody, plíseň, zamlžování? Příručka"Tepelné izolace v otázkách a odpovědích"popisuje formou otázek problematiku tepelných izolací. A to jak tepelné izolace starších budov, tak i novostaveb a panelových domů. Otázky jsou rozděleny do 14 kapitol a jejich pomocí je popisován praktický přístup k tepelným izolacím v různých situacích. V rozsáhlé příloze jsou tabulky s některými hodnotami vztahujícími se k tepelným izolacím tak, aby běžný uživatel nemusel údaje získávat z norem, odborných publikací či jiných materiálů. Publikace"Tepelné izolace v otázkách a odpovědích"vychází z autorovy dlouholeté praxe energetického poradce. Její snahou je populární formou odpovědět na nejčastější dotazy, se kterými se autor při poradenství setkával.Je určena široké veřejnosti i těm, kteří se pohybují v související praxi a potřebují získat ucelené informace z oblasti praktického použití tepelných izolací. V současné době je to jediná kniha na trhu. Historie vydání 1. vydání - duben 2005 - ISBN 80-7300-159-4 - rozsah 144 stran 2. vydání - leden 2008 - ISBN 978-80-7300-234-3 - rozsah 160 stran (doplněna kapitola "Panelové a bytové domy") Stručný obsah Úvodem Energie na vytápění a finanční stránka tepelných izolací Novostavby Okna Zateplování podlah a stropů Zateplování stěn Zateplování podkroví Difuze vodní páry, větrání, plísně Tepelné mosty Druhy tepelných izolací Teorie a výpočtové postupy Speciality Infrakamera Panelové a bytové domy Přílohy Témata obecná charakteristika plastová okna plíseň, zamlžování plastových oken, problémy s plastovými okny, plísně a tepelné izolace plíseň panelový dům, problémy s plastovými okny, plíseň v paneláku. Energie na vytápění a finanční stránka tepelných izolací, Novostavby, Okna, Zateplování podlah a stropů, Zateplování stěn, Zateplování podkroví, Difuze vodní páry, větrání, plísně, Tepelné mosty, Druhy tepelných izolací, Teorie a výpočtové postupy, Speciality, Infrakamera, Panelové a bytové domy. Přílohy: Seznam vybraných značek, veličin a jednotek, Vyhlášky, předpisy, normy, Požadované hodnoty měrné potřeby tepla při vytápění budov, Roční maximální potřeba energie pro pasivní dům, Tabulka součinitelů prostupů tepla U některými konstrukcemi, Činitelé teplotní redukce b podle vyhlášky 291/2001 Sb., Tabulka dlouhodobě průměrných klimatických podmínek v jednotlivých městech v ČR, Požadované a doporučené hodnoty součinitele prostupu tepla UN pro budovy s převažující návrhovou vnitřní teplotou qim = 20 °C dle ČSN 73 0540 2/2002, Tabulka nejnižších přípustných povrchových teplot stavebních konstrukcí pro vnitřní teplotu qai = +21 °C a relativní vlhkost vzduchu ji = 50 % dle ČSN 73 0540-2/2002, Tabulka nejnižších přípustných povrchových teplot výplní otvorů pro vnitřní teplotu qai = +21 °C a relativní vlhkost vzduchu ji = 50 % dle ČSN 73 0540-2/2002, Tabulka parametrů propustnosti skel pro sluneční energii a součinitelů prostupu tepla U, Protokol pro energetický štítek bud


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.