Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rolling Stones 50 let

Učebnice/Odborná literatura

Rolling Stones 50 let

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Kniha Rolling Stones 50 let je stručným průřezem kariéry fenoménu, který lze bez obav označit za největší rockovou kapelu světa. Už téměř padesát let fascinuje skupina Rolling Stones miliony fanoušků i hudebních kritiků. Od jejích prostých londýnských začátků přes řadu excesů, nezdarů a zázračných návratů až ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943

Jaké má kniha
Rolling Stones 50 let
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rolling Stones 50 let

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 509 Kč

Kniha Rolling Stones 50 let je stručným prierezom kariéry fenoménu, ktorý možno bez obáv označiť za najväčšiu rockovú kapelu sveta. Už takmer päťdesiat rokov fascinuje skupina Rolling Stones milióny fanúšikov i hudobných kritikov. Od ich prostých londýnskych začiatkov cez radu excesov, nezdarov a zázračných návratov až do dnešných dní, priťahuje ich príbeh pozornosť médií i milovníkov modernej hudby. Podobne ako toľko iných skupín z éry britskej hudobnej invázie pomohli Rolling Stones preniesť prvú generáciu » ... a dál?

Produkt Rolling Stones 50 let

Rolling Stones 50 let - parametry

Název produktu: Rolling Stones 50 let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 509 Kč
Maximální cena: 686 Kč
Ušetríte až: 177 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Kniha Rolling Stones 50 let je stručným průřezem kariéry fenoménu, který lze bez obav označit za největší rockovou kapelu světa. Už téměř padesát let fascinuje skupina Rolling Stones miliony fanoušků i hudebních kritiků. Od jejích prostých londýnských začátků přes řadu excesů, nezdarů a zázračných návratů až do dnešních dnů přitahuje její příběh pozornost médií i milovníků moderní hudby. Podobně jako tolik jiných skupin z éry britské hudební invaze pomohli Rolling Stones přenést první generaci vyznavačů rock´n´rollu a poválečných bluesmanů do světa, který na ně předtím zapomínal nebo je ignoroval. Draví a živelně syroví Rolling Stones dokázali ovlivnit a formovat tisíce hudebníků mnohem bezprostředněji než příliš uhlazení Beatles. Od chvíle, kdy se Rolling Stones poprvé rozpadli, začalo také jejich neustálé zatracování a odepisování. Pokaždé se však dokázali znovu vzchopit a nabídnout hudbu, jež se nakonec stala nadčasovou. Nikdo neztělesňoval duch rocku lépe než oni nejenom v hudbě, ale i ve způsobu, jakým přistupovali k životu. Navzdory tomu, že v poslední době nevydali žádnou nahrávku a ani nevystupují, zůstávají zlatým standardem pro všechno, čím může a čím by měla rock´n´rollová skupina být. Kniha Rolling Stones 50 let je stručným prierezom kariéry fenoménu, ktorý možno bez obáv označiť za najväčšiu rockovú kapelu sveta. Už takmer päťdesiat rokov fascinuje skupina Rolling Stones milióny fanúšikov i hudobných kritikov. Od ich prostých londýnskych začiatkov cez radu excesov, nezdarov a zázračných návratov až do dnešných dní, priťahuje ich príbeh pozornosť médií i milovníkov modernej hudby. Podobne ako toľko iných skupín z éry britskej hudobnej invázie pomohli Rolling Stones preniesť prvú generáciu vyznávačov rokenrolu a povojnových bluesmenov do sveta, ktorý na nich predtým zabúdal alebo ich ignoroval. Draví a živelne suroví Rolling Stones dokázali ovplyvniť a formovať tisíce hudobníkov viac bezprostrednejšie než príliš uhladení Beatles. Od chvíle, keď sa Rolling Stones prvýkrát rozpadli, začalo také ich neustále zatracovanie a odpisovanie. Stále sa však dokázali znovu vzchopiť a ponúknuť hudbu, ktorá sa nakoniec stala nadčasovou. Nik nestelesňoval duch rocku lepšie než oni nielen v

hudbe, ale aj v spôsobe, akým pristupovať k životu. Navzdory tomu, že v poslednej dobe nevydali žiadnu nahrávku a ani nevystupujú, zostávajú zlatým štandardom pre všetko, čím by mala byť rock´n´rollová skupina. Kniha mapuje trojročný proces projektu a názvom Mestské zásahy. Architekti Matúš Vallo a Oliver Sadovský vyzvali kolegov, aby identifikovali vo svojom meste problematické body a následne hľadali riešenie. Séria projektov, ktorá získala veľkú pozornosť verejnosti a médií, skúma nové možnosti dialógu o verejnom priestore v trojuholníku architekt – verejnosť – mestský úradník. Tento „rozhovor“ spočiatku fungoval predovšetkým na báze výstav (Bratislava, Praha, Brno), blogov alebo sérií diskusií a prezentácií jednotlivých projektov. Kniha sa zaoberá pr


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.