Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rodinné domy s měsíční splátkou

Knihy naučná literatura

Rodinné domy s měsíční splátkou

Hodnocení: 1x
  • 4

Rodinné domy s měsíční splátkou - Náš dům XXIX.. Katalog blíže představuje nabídku nejžádanějších projektů 40 bungalovů a 40 dvoupodlažních domů. Ke každému domu je v katalogu stanovena měsíční splátka pro realizaci na klíč nebo měsíční splátka za materiál pro realizaci hrubé stavby domu. Obě měsíční splátky (na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86859

Jaké má kniha
Rodinné domy s měsíční ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rodinné domy s měsíční splátkou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 89 Kč

Katalog blíže představuje nabídku nejžádanějších projektů 40 bungalovů a 40 dvoupodlažních domů. Ke každému domu je v katalogu stanovena měsíční splátka pro realizaci na klíč nebo měsíční splátka za materiál pro realizaci hrubé stavby domu. Obě měsíční splátky (na realizaci i na materiál) jsou vč. ceny typového projektu domu pro stavební povolení. Dále v katalogu naleznete nabídku 46 oblíbených dřevostaveb s garantovanou cenou realizace domu již od 0,8 mil. Na vybraných ukázkách si můžete prohlédnout reference » ... a dál?

Produkt Rodinné domy s měsíční splátkou

Rodinné domy s měsíční splátkou - parametry

Název produktu: Rodinné domy s měsíční splátkou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rodinné domy s měsíční splátkou - Náš dům XXIX.. Katalog blíže představuje nabídku nejžádanějších projektů 40 bungalovů a 40 dvoupodlažních domů. Ke každému domu je v katalogu stanovena měsíční splátka pro realizaci na klíč nebo měsíční splátka za materiál pro realizaci hrubé stavby domu. Obě měsíční splátky (na realizaci i na materiál) jsou vč. ceny typového projektu domu pro stavební povolení. Dále v katalogu naleznete nabídku 46 oblíbených dřevostaveb s garantovanou cenou realizace domu již od 0,8 mil. Na vybraných ukázkách si můžete prohlédnout reference individuálních projektů, které byly navrhovány přesně podle představ a přání klientů Atelieru NÁŠ DŮM s.r.o.. Další novinkou katalogu NÁŠ DŮM XXIX je jednotná cena projektové dokumentace domů pro stavební povolení. Nově mohou zájemci o rodinný dům objednávat u Atelieru NÁŠ DŮM s.r.o. projekty domů bez rozdílu typu domu za jednotnou cenu 28 435 Kč vč. DPH. Všechny projekty je možné realizovat jako zděné stavby z pórobetonu, pálené cihly, vápenopískového zdiva nebo jako dřevostavby. Projekty jsou přehledně rozděleny do sekcí: - Bungalovy - Dvoupodlažní domy - Dvojdomy - Sruby a roubenky - Domy na klíč – rodinné domy s garantovanou cenou - Pasivní domy - Rekreační domy - Domy pro seniory V katalogu NÁŠ DŮM XXIX naleznete partnerské výrobce a dodavatele materiálů pro realizaci RD, se kterými Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. spolupracuje při tvorbě projektové dokumentace. Přehledně jsou partneři prezentováni také v názorném řezu rodinným domem. Rodinné domy s měsíční splátkou - Náš dům XXIX. od nakladatelství v kategorii Hobby | | Stavby a rekonstrukce za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.