Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Rod Rees: Jaro

Próza - beletrie

Rod Rees: Jaro

Hodnocení: 1x
  • 4

Mraky nad PoloSvětem se začínají stahovat. Heydrichova vojska v jednom šiku obsazují Paříž a dávno zapomenuté zlo Lilith se znovu probouzí. Norma nemá na vybranou, musí se postavit do čela hnutí odporu. Ztracená v děsivé noční můře PoloSvěta musí vzít na sebe obrovskou zodpovědnost a vyrovnat se s tím, že její ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88074
skladem

Jaké má kniha
Jaro
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rod Rees: Jaro

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 305 Kč

PoloSVět je nejpokročilejší počítačová simulace sloužící k výcviku vojáků, která byla kdy vyvinuta. Má podobu virtuálního světa odsouzeného k nekončící občanské válce. Třicet milionů jeho digitálních obyvatel ovládají nejkrutější tyrani, jako nacista Heydrich, komunisté Berija a Stalin nebo jakobín Robespierre. Při čtení tohoto příběhu se cítíte, jako byste se vydali do neznámého města. Odhalujete, co a jak spolu souvisí a jak je v PoloSvětě všechno dokonale promyšleno. Krok za krokem prožíváte spoustu » ... a dál?

Produkt Rod Rees: Jaro

Rod Rees: Jaro - parametry

Název produktu: Rod Rees: Jaro
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 305 Kč
Maximální cena: 305 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mraky nad PoloSvětem se začínají stahovat. Heydrichova vojska v jednom šiku obsazují Paříž a dávno zapomenuté zlo Lilith se znovu probouzí. Norma nemá na vybranou, musí se postavit do čela hnutí odporu. Ztracená v děsivé noční můře PoloSvěta musí vzít na sebe obrovskou zodpovědnost a vyrovnat se s tím, že její přátelé teď stojí jako úhlavní nepřátelé na druhé straně barikády. Aby v tomto surreálném kyber světě zvítězila, musí dokázat mnohem víc, než si kdy myslela, že zvládne… jinak zahyne. Tentokrát se děj odehrává v hédonistickém středomořském sektoru Medi. Autor knihy Polosvět: Jaro, Rod Rees vtahuje do děje řadu nových postav, z nichž nejdůležitější je slečna Odetta Arocová – rozložitá a velmi svérázná dívka z pařížského tržiště. Objevuje se i markýz de Sade a Nikolaj Kondratěv, ruský ekonom a autorův oblíbenec. Při čtení tohoto příběhu se můžete cítit, jako byste se vydali do neznámého města. Odhalujete, co a jak spolu souvisí a jak je v PoloSvětě všechno dokonale promyšleno, a krok za krokem prožíváte spoustu fascinujících příběhů. Chce to jen důvěřovat autorovi, nechat se od něho trpělivě vést a nespěchat. I v tomto díle je čtenář nakonec zanechán v dychtivém očekávání, jak bude příběh v dalším díle LÉTO pokračovat. 1. díl PoloSvět: Zima 2. díl PoloSvět: Jaro 3. díl PoloSvět: Léto Jóga dechu vědomí tvoří samostatnou část připravované knihy Jiří Krutina: Duchovní moc vědomí, ve které autor shrnuje své postřehy z praxe stezky Sebepoznání. Pojednání se zaměřuje na nedvojnou praxi dechu vědomí (pránájámu Srdce). Základem je poznání sebe sama, našeho pravého Já a jeho dynamiky v podobě duchovního Srdce, které je zdrojem duchovního vyzařování moci vědomí v její nejryzejší kvalitě. Autorovy zkušenosti jsou v souladu s učením Ramany Mahárišiho, který také mimo jiné uvádí, že zdrojem dechu je Srdce, ze kterého prána povstává společně s vědomím sebe sama – „Já“. Uvedený výklad kundaliní jógy je podáván ze stanoviska vědomí a jeho moci. Opírá se o existující nedvojný tantrický výklad stezky šakti (čit – prána tantra) a vychází z pochopení stezky síly k Bohu, jako stezky dynamiky moci vědomí, která se projevuje jako duchovní vyzařování Srdce a jeho svobodný neomezený všepronikající dech vědomí neomezený na tělo; nikoliv z tradičního jógického pohledu ze stanoviska projeveného těla, tedy jako stezky „zvedání energie vzhůru nad hlavu“. Oba pohledy se vzájemně doplňují a tvoří integrální pochopení duchovní zákonitosti praxe stezky vědomí a jeho moci. Dattátreja je v hinduismu uctíván jako avatár, božské vtělení, které zahrnuje trojici bohů Datta = Brahma, Višnu a Šiva, a Atreja se odkazuje k jeho fyzickému otci, mudrci Atrimu. Různé sekty jej uctívají různě a považují za inkarnace nejrůznějších bohů, nejčastěji Šivy nebo Višnua. Dattátrejovi je přisuzováno dílo Tripura Rahasja, velmi známé a významné pojednání o advaitě védantě tradice Šrí vidjá, tedy podstatně tantrické. Toto dílko ke studiu doporučoval i Ramana Maháriši. Následuje krátký text, ve kte


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.