Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robert V. S. Redick: Spiknutí Ryšavého vlka

Próza - beletrie

Robert V. S. Redick: Spiknutí Ryšavého vlka

Hodnocení: 1x
  • 4

Vítejte na palubě císařského obchodního korábu Chathrand na jeho dramatické plavbě se šesti sty námořníky, oddílem císařské námořní pěchoty čítajícím sto mužů, šedesáti dehtaři a rozličnými cestujícími od nejsprostších po nejurozenější. Chathrand je živoucí relikvie, šest set let stará loď gigantických rozměrů, jejíž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Spiknutí Ryšavého vlka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert V. S. Redick: Spiknutí Ryšavého vlka koupíte i tady

Specifikace Robert V. S. Redick: Spiknutí Ryšavého vlka

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 247 Kč

Úvodní svazek fantasy tetralogie z paluby fascinujícího námořního korábu. ... a dál?

Produkt Robert V. S. Redick: Spiknutí Ryšavého vlka

Robert V. S. Redick: Spiknutí Ryšavého vlka - parametry

Název produktu: Robert V. S. Redick: Spiknutí Ryšavého vlka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 461 Kč
Ušetríte až: 214 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Vítejte na palubě císařského obchodního korábu Chathrand na jeho dramatické plavbě se šesti sty námořníky, oddílem císařské námořní pěchoty čítajícím sto mužů, šedesáti dehtaři a rozličnými cestujícími od nejsprostších po nejurozenější. Chathrand je živoucí relikvie, šest set let stará loď gigantických rozměrů, jejíž zrod je zahalen pod rouškou tajemství. Na její stavbě se podle legend podíleli nejen loďaři, ale i mágové. A dokonce i stromy, z nichž byla postavena, přežívají už jen v bájích a mýtech.
  • V přístavech se mezitím šíří zprávy, dle kterých pětistěžňový Vzdušný palác, největší plavidlo, jež bylo postaveno od časů Jantarových králů před Světovou bouří, beze stopy zmizelo na otevřeném moři. Panují obavy z tragického konce Velikého korábu a osmi set duší na palubě. Po měsících naděje přichází zpráva, že u břehu Talturi rybáři nalezli pozůstatky veslice z Chathrandu a z příboje vylovili mnoho mrtvých těl. O podivínském kapitánovi korábu Nilusi Roseovi, není však žádné zmínky. Veškeré pátrání nepřineslo víc než několik ráhen, kusy lanoví a další plovoucí trosky. Záhada zůstává nerozluštěna, neboť dosud se nepodařilo nalézt vrak, jenž by potvrdil zvěsti o zkáze plavidla.
  • Co zahubilo krále korábů? Jaký je skutečný osud bájného Chathrandu? Co je skryto za záhadou kolem jeho zmizení?
  • Veškeré odpovědi najdete na stránkách vzrušující námořní fantasy Roberta V. S. Redicka plné magie, podlých intrik, zkaženosti a zrady, ale také barvitých dobrodružství a dramatických zvratů, jež na vás čekají hned za obzorem, stačí jen rozevřít knihu a vyplout. Spiknutí Ryšavého vlka – Dobrodružství Chathrandu 1. - Robert von Stein Redick. Císařský obchodní koráb Chathrand zmizel na otevřeném moři. Panují obavy o osud lodi i všech, kdo se nacházeli na palubě. Chathrand, který naposledy kotvil na Simje, vyplul před dvanácti týdny za mírné letní bouřky ke svému domovskému přístavu v Etherhorde se šesti sty námořníky, oddílem císařské námořní pěchoty čítajícím sto mužů, šedesáti dehtaři a rozličnými cestujícími od nejsprostších po nejurozenější. V dopisech odeslaných ze Simji jsou zmínky o klidu na lodi a velmi pohodlné plavbě. Záhada zůstává nerozluštěna, neboť se dosud nepodařilo nalézt žádný vrak. Šíří se spekulace a veřejnost chce vědět: Co zahubilo krále korábů? Úvodní svazek fantasy trilogie z paluby fascinujícího námořního korábu. Spiknutí Ryšavého vlka – Dobrodružství Chathrandu 1. - Robert von Stein Redick od nakladatelství Argo v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.