Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Robert Sears: Kniha o očkování

Knihy naučná literatura

Robert Sears: Kniha o očkování

Hodnocení: 1x
  • 4

Každý rodič stojí před otázkou, kdy, jak a proti jakým nemocem své dítě nechat očkovat. V České republice je řada očkování ze zákona povinná a zároveň je možné očkovací kalendář rozšířit o řadu dalších vakcín. Kniha o očkování pojednává o tom, jak se správně rozhodnout ve prospěch svého dítěte. Popis Rodiče jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5
skladem

Jaké má kniha
Kniha o očkování
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Sears: Kniha o očkování koupíte i tady

Specifikace Robert Sears: Kniha o očkování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 237 Kč

Každý rodič stojí před otázkou, kdy, jak a proti jakým nemocem své dítě nechat očkovat. V České republice je řada očkování ze zákona povinná a zároveň je možné očkovací kalendář rozšířit o řadu dalších vakcín. Kniha o očkování pojednává o tom, jak se správně rozhodnout ve prospěch svého dítěte. ... a dál?

Produkt Robert Sears: Kniha o očkování

Robert Sears: Kniha o očkování - parametry

Název produktu: Robert Sears: Kniha o očkování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 358 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Každý rodič stojí před otázkou, kdy, jak a proti jakým nemocem své dítě nechat očkovat. V České republice je řada očkování ze zákona povinná a zároveň je možné očkovací kalendář rozšířit o řadu dalších vakcín. Kniha o očkování pojednává o tom, jak se správně rozhodnout ve prospěch svého dítěte. Popis Rodiče jsou vystavení tlaku státu, lékařů i farmaceutických firem a v množství informací o přínosech a nebezpečích jednotlivých vakcín leckdy tápají a nevědí, kam či na koho se se svými otázkami obrátit. Při hledání v knihách a na internetu se pak většinou ocitnou v názorové rozepři příznivců a odpůrců očkování. Nedostatek informovanosti pocítil i autor této knihy, dětský lékař, a rozhodl se rodičům při odpovědném rozhodování pomoci. Na základě studia a svých dlouholetých zkušeností připravil knihu, v níž poskytuje přehledné informace o nemocech a vakcínách, zprostředkovává co možná nejobjektivnější pohled na problematiku očkování vůbec a také odkazuje na odborné studie, ze kterých vychází. Především však nabízí individuální přístup, který u nás tolik chybí. Rodiče díky této knize mají možnost získat potřebný přehled a budou moci zodpovědně rozhodnout, co je pro jejich dítě prospěšné.

Robert W. Sears je otec tří synů, americký pediatr, spoluautor řady knih věnovaných výchově dětí a péči o ně, které vycházejí v edici Sears Parenting Library. Ve své ordinaci praktikuje přístup založený na kombinaci alternativní a západní medicíny, klade důraz na kojení, správnou výživu, podporu imunitního systému apod. Přednáší pro Laktační ligu ve Spojených státech a přispívá na webový portál rodiny Searsů.

Úryvek z úvodu:

Rád bych, aby jedna věc byla od začátku jasná. Toto není kniha proti očkování. Je mnoho knih, které příliš zdůrazňují potenciální rizika očkování a způsobují, že rodiče mají ještě větší strach a jsou zmatenější. Ve své ordinaci očkuji každý den. Domnívám se, že očkování hrálo klíčovou roli při omezení nebo vymýcení mnoha velmi vážných infekčních nemocí. Chápu však rovněž, že očkování s sebou nese určitá rizika, a je důležité, aby rodiče dokázali zvážit, jaká jsou tato rizika ve srovnání s přínosy.

Podle mého názoru nejde u očkování o rozhodnutí "všechno nebo nic". Je možné rozhodnout se mnoha různými způsoby. Někteří rodiče se rozhodnou, že chtěji všechna očkování, někteří si vyberou pouze určité vakcíny a pár rodičů dojde k závěru, že nechtějí očkovat vůbec. Až dočtete tuto knihu, měli byste znát odpovědi, které potřebujete k tomu, abyste učinili informované rozhodnutí ve prospěch vašeho dítěte.

Počet stran: 306

Rozměry: 135 x 200 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy o očkování. Publikace: Kniha o očkování - Robert Sears. Kniha, jež vám pomůže při těžkém rozhodování, proti kterým nemocem

a kdy nechat očkovat své dítě. Najdete v ní informace o průběhu,

rizicích a četnosti výskytu jednotlivých nemocí, proti nimž

existuje očkování, o složení vakcín a jejich možných vedlejších

účincích.

Jsou v ní rozebrány možné


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.