Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Robert S. Kaplan, David P. Norton: Alignment

Knihy naučná literatura

Robert S. Kaplan, David P. Norton: Alignment

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Alignment - systémové vyladění organizace - Kaplan Robert S.. "Nový praktický průvodce organizační transformací, přelomová kniha předních světových autorů a tvůrců dnes široce uplatňované manažerské koncepce Balanced Scorecard na řadě případových studií a příkladů z praxe světových podnikových i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Robert S. Kaplan, David P. Norton: Alignment

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 380 Kč

Publikace: Alignment - systémové vyladění organizace - Kaplan Robert S.. "Nový praktický průvodce organizační transformací, přelomová kniha předních světových autorů a tvůrců dnes široce uplatňované manažerské koncepce Balanced Scorecard na řadě případových studií a příkladů z praxe světových podnikových i jiných organizací ukazuje nové možnosti jejího uplatnění - jejího propojení s mapami strategie a jejího využití v procesu vzájemného strategického ""vylaďování"" jednotlivých provozních » ... a dál?

Produkt Robert S. Kaplan, David P. Norton: Alignment

Robert S. Kaplan, David P. Norton: Alignment - parametry

Název produktu: Robert S. Kaplan, David P. Norton: Alignment
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 380 Kč
Maximální cena: 510 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Alignment - systémové vyladění organizace - Kaplan Robert S.. "Nový praktický průvodce organizační transformací, přelomová kniha předních světových autorů a tvůrců dnes široce uplatňované manažerské koncepce Balanced Scorecard na řadě případových studií a příkladů z praxe světových podnikových i jiných organizací ukazuje nové možnosti jejího uplatnění - jejího propojení s mapami strategie a jejího využití v procesu vzájemného strategického ""vylaďování"" jednotlivých provozních jednotek i štábních (podpůrných) organizačních útvarů (ale i činností správních orgánů firmy, investorů, klíčových dodavatelů i zákazníků) s cílem vytvářet nové synergie a jejich prostřednictvím uvolňovat dosud nerealizovaný hodnotový potenciál, kdy výsledkem jsou nejen vyšší spokojenost zákazníků (vyšší hodnota pro zákazníky), ale i vyšší finanční přínosy pro organizaci (vyšší hodnota pro akcionáře). Vychází v řadě Knihovna světového managementu. Překlad z angličtiny Irena Grusová. " Publikace: Alignment - systémové vyladění organizace - Kaplan Robert S.. Robert S. Kaplan; David P. NortonSystémové vyladění organizaceManagement PressKniha, čeština, 312 stran Systémové vyladění organizace - Management Press - Jazyk: CZ - 312 str. - ISBN: 80-7261-155-0 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.