Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Pád guvernéra 1

Próza - beletrie

Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Pád guvernéra 1

Hodnocení: 1x
  • 4

The Walking Dead - Živí mrtví 3 - Pád Guvernéra 1 - Kirkman Robert, Bonansinga Jay. V románu Pád Guvernéra, třetím pokračování knižního cyklu ze světa živých mrtvých, se vracíme do městečka Woodbury v georgijském okrese Meriwether. Od propuknutí „nákazy“, kdy svět zamořily věčně hladové oživlé mrtvoly, uplynuly dva ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Živí mrtví: Pád guverné..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Pád guvernéra 1 koupíte i tady

Specifikace Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Pád guvernéra 1

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 179 Kč

Woodbury… městečko v Georgii, vedené autoritativním Philipem Blakem, chráněný ostrůvek v krajině zamořené živými mrtvými... Jeho chabé bezpečí a stabilita však nejsou zadarmo – za výsadu života pod ochranou monstra zvaného Guvernér se platí vlastním svědomím! To si postupně uvědomuje nejen Lilly Caulová, ale i další obyvatelé Woodbury. Samozvaný vůdce Philip Blake odhaluje svou pravou podstatu a dokazuje, jak tvrdý a nelítostný umí být. Dlouho doutnající zášť se pomalu rozhořívá, náhoda zamíchá se životy vinných i » ... a dál?

Produkt Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Pád guvernéra 1

Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Pád guvernéra 1 - parametry

Název produktu: Robert Kirkman, Jay Bonansinga: Živí mrtví: Pád guvernéra 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

The Walking Dead - Živí mrtví 3 - Pád Guvernéra 1 - Kirkman Robert, Bonansinga Jay. V románu Pád Guvernéra, třetím pokračování knižního cyklu ze světa živých mrtvých, se vracíme do městečka Woodbury v georgijském okrese Meriwether. Od propuknutí „nákazy“, kdy svět zamořily věčně hladové oživlé mrtvoly, uplynuly dva roky. Příval zombií neustává, krajina pustne, lidé v každodenním zápase o vlastní existenci ztvrdli a okorali a zdroje začínají docházet... Woodbury ale vládne železnou rukou samozvaný vůdce, Philip Blake zvaný Guvernér, a ten si stanovil posvátný úkol, ochránit tuhle malou komunitu a postarat se o své ovečky za všech okolností. Vyžaduje jen jedno: každý musí podřídit své vlastní potřeby potřebám celku - a o těch rozhoduje on sám! Obyvatelé městečka uznávají Guvernérovu svrchovanou autoritu výměnou za relativní bezpečí, které jim zajišťuje, a raději se na nic neptají. Jen ti vnímavější poznávají jeho utajenou pravou tvář, zjišťují, jak nelítostný a krutý umí být. To na vlastní kůži zakusí i tři vetřelci, kteří se zčistajasna objeví před hradbami Woodbury bůhvíodkud a s bůhvíjakým záměrem... The Walking Dead - Živí mrtví 3 - Pád Guvernéra 1 - Kirkman Robert, Bonansinga Jay od nakladatelství Baronet a. s. v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: The Walking Dead / Živí mrtví 3: Pád Guvernéra 1 - Robert Kirkman; Jay R. Bonansinga. Woodbury… městečko v Georgii, vedené autoritativním Philipem

Blakem, chráněný ostrůvek v krajině zamořené živými mrtvými... Jeho

chabé bezpečí a stabilita však nejsou zadarmo – za výsadu života

pod ochranou monstra zvaného Guvernér se platí vlastním

svědomím!

To si postupně uvědomuje nejen Lilly Caulová, ale i další obyvatelé

Woodbury. Samozvaný vůdce Philip Blake odhaluje svou pravou

podstatu a dokazuje, jak tvrdý a nelítostný umí být. Dlouho

doutnající zášť se pomalu rozhořívá, náhoda zamíchá se životy

vinných i nevinných.

Na scénu třetího románu z cyklu Živí mrtví vstupují nové postavy,

známé z komiksu a televizního seriálu – Glenn, Michonne a Rick.

Bojová linie je stanovena, bitevní pole se chystá na závěrečný,

rozhodující konflikt… Publikace: The Walking Dead / Živí mrtví 3: Pád Guvernéra 1 - Robert Kirkman; Jay R. Bonansinga.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.