Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Robert Frost: Aplikovaná kineziologie

Knihy naučná literatura

Robert Frost: Aplikovaná kineziologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Aplikovaná kineziologie používá diagnostických svalových testů a standardních vyšetřovacích procedur ke zjišťování zdravotních problémů. Publikace je určena jak laikům, tak odborným zdravotníkům a obsahuje celkem 32 podrobně popsaných svalových testů i přesné návody na aplikaci specifických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78359
skladem

Jaké má kniha
Aplikovaná kineziologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Frost: Aplikovaná kineziologie koupíte i tady

Specifikace Robert Frost: Aplikovaná kineziologie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 265 Kč

Aplikovaná kineziologie používá diagnostických svalových testů a standardních vyšetřovacích procedur ke zjišťování zdravotních problémů. Publikace je určena jak laikům, tak odborným zdravotníkům a obsahuje celkem 32 podrobně popsaných svalových testů i přesné návody na aplikaci specifických korekčních technik. Robert Frost vystudoval psychologii, biologii a fyziku na Kalifornské univerzitě v Santa Cruz, klasickou kineziologii absolvoval u Andrého Bernarda na Newyorské univerzitě. Kromě aplikované » ... a dál?

Produkt Robert Frost: Aplikovaná kineziologie

Robert Frost: Aplikovaná kineziologie - parametry

Název produktu: Robert Frost: Aplikovaná kineziologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 265 Kč
Maximální cena: 378 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aplikovaná kineziologie používá diagnostických svalových testů a standardních vyšetřovacích procedur ke zjišťování zdravotních problémů. Publikace je určena jak laikům, tak odborným zdravotníkům a obsahuje celkem 32 podrobně popsaných svalových testů i přesné návody na aplikaci specifických korekčních technik. Robert Frost vystudoval psychologii, biologii a fyziku na Kalifornské univerzitě v Santa Cruz, klasickou kineziologii absolvoval u Andrého Bernarda na Newyorské univerzitě. Kromě aplikované kineziologie, kterou vyučuje na mezinárodní univerzitě AK v Německu, se věnuje také neurolingvistice a Alexandrově technice. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . „Aplikovaná kineziologie je nauka, kterou lze provádět s předvídatelnou jistotou a podepřít fyziologickými fakty. Navíc se této užitečné technice může naučit téměř každý, na čemž má tato kniha zcela nespornou zásluhu.“ George J. Goodheart, zakladatel aplikované kineziologie „Robert Frost popisuje aplikovanou kineziologii způsobem, jakým ji provádějí lékaři a fyzioterapeuti. Je to vůbec nejlepší úvod to této tematiky, z nímž jsem se kdy setkal.“ Dr. Rudolf Meierhofer, Mezinárodní lékařská společnost pro aplikovanou kineziologii „Tato publikace prezentuje základní techniky aplikované kineziologie natolik srozumitelným způsobem, že jim porozumí i laik, a zároveň natolik zřetelným způsobem, aby z ní mohl vycházet odborný zdravotník. Nabízí skvělou možnost, aby se s aplikovanou kineziologií mohli seznámit i klasičtí kineziologové.“ Dr. Wolfgang Gerz, bývalý prezident ICAK-D

Základní principy a techniky Metóda, pri ktorej sa používajú svalové testy na odhalenie hlbších príčin problémov a ciest vedúcich k ich odstráneniu. Kniha podrobne popisuje 33 takýchto testov aj presné návody na nápravu. ČB sprievodné ilustrácie. Ďalej tu nájdete prehľad histórie a vývoja kineziológie, základné princípy, skúšobné testy, diagnostické a korekčné techniky a v dodatku užitočné prehľady. Aplikovaná kineziologie je diagnostický a léčebný systém, který zahrnuje ruční testování svalů, akupresura, masáž reflexních bodů. Aplikovaná kineziologie je systém založený na průzkumu tělesných svalových reflexů a jejich aktivní vztah na příslušné orgány. Cílem je obnovit v těle strukturální rovnováhu. (brož. 255 str., 17 x 24 cm) V knize naleznete přehled historie a vývoje aplikované kineziologie, detailní teoretický výklad základních principů, přesné pokyna k provádění základních úpostupů, pokročilejší techniky, třiatřicet svalových testů s korekčními technikami a postupy pro aplikaci jednotlivých technik při individuálním vyšetření.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.