Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Robert Čapek: Učitel a rodič

Učebnice/Odborná literatura

Robert Čapek: Učitel a rodič

Hodnocení: 1x
  • 4

Spolupráce, třídní schůzka, komunikace. Publikace pojednává o tématu v pedagogické literatuře doposud opomíjeném: o spolupráci školy a rodičů. Je zaměřena především na učitele, který komunikuje s rodiči, vede třídní schůzky a nabízí rodičům další formy spolupráce (asistentské vyučování, návštěvu vyučování apod.). ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Učitel a rodič
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert Čapek: Učitel a rodič koupíte i tady

Specifikace Robert Čapek: Učitel a rodič

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Publikace pojednává o tématu v pedagogické literatuře doposud opomíjeném: o spolupráci školy a rodičů. Je zaměřena především na učitele, který komunikuje s rodiči, vede třídní schůzky a nabízí rodičům ... a dál?

Produkt Robert Čapek: Učitel a rodič

Robert Čapek: Učitel a rodič - parametry

Název produktu: Robert Čapek: Učitel a rodič
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Spolupráce, třídní schůzka, komunikace. Publikace pojednává o tématu v pedagogické literatuře doposud opomíjeném: o spolupráci školy a rodičů. Je zaměřena především na učitele, který komunikuje s rodiči, vede třídní schůzky a nabízí rodičům další formy spolupráce (asistentské vyučování, návštěvu vyučování apod.). Autor se věnuje obvyklým druhům spolupráce (včetně domácích úkolů), ale i těm, jež nejsou v českém školním prostředí frekventované, což je například školní fundraising. Kromě reflexe současného stavu u nás nahlíží i do zahraničí. Kniha obsahuje případové studie, vlastní výzkum, analýzy praxe a další praktické a konkrétní informace. Z obsahu O autorovi 1. Úvod 2. Spolupráce 2.1 Proč spolupracovat? 2.2 Rodiče 2.3 Spolupráce s rodiči a její obvyklé formy Třídní schůzky a individuální konzultace Informační schůzka pro rodiče prvňáčků Dny otevřených dveří Koncerty a vystoupení pro rodiče Výtvarné dílny Rodič na akci školy Rodič jako vedoucí kroužků a volnočasových aktivit Rodič – návštěvník vyučování – a rodič – asistent při vyučování Rodič jako expert na svůj obor Rodič – pomocník při výletech a exkurzích Rodič ve školní radě Rodič v organizaci na podporu školy Setkávání absolventů Smlouva se školou 2.4 Zahraniční srovnání Rodič žáka Kingston Elementary School, Virginia Beach, USA Rodič žáka Granville Public School, Anglie Rodič žáka Szkoła Podstawowa Marii Curie-Skłodowskiej w Głogówku, Polsko Rodič žáka Lingwood Primary School, Norwich, Anglie Rodič žáka Garslevskole, Borkop, Dánsko Rodič žáka Easther Starkman Public School, Edmonton, Kanada Rodič a pracovnice rodičovské asociace, základní škola, Berlín, Německo Rodič žáka Sondervangskolen, Aarhus, Dánsko Rodič žáka Franklin-Randall Elementary School, Madison, Wisconsin, USA Rodič žáka Lycea č. 200, Novosibirsk, Rusko Rodič žáka soukromé církevní školy Sacre coeur, Graz, Rakousko Rodič žáka základní školy Nexus International School, PutraJaya, Malajsie Rodič žáka Scuola Elementare Teramo Piaggio Zoagli, Janov, Itálie Rodič žáka 4. gymnázia, Novosibirsk, Rusko Rodič žáka státní školy Groupe scolaire Louis Pergaud, Chassiu, Francie Rodič žáka Fabritius School, Hilversum, Nizozemsko Rodič žáka Soukromé základní školy Schkola, Ebersbach, Německo Rodič žáka International School of Prague, Praha, Česká republika 2.5 Česká matka v USA 2.6 Spolupráce s rodiči a její méně obvyklé formy Rodičovský koutek Rodič jako „kuchař dne“ Společná četba „Dejte škole tři hodiny“ Nástěnná malba Pomáhající rodiče Večer her Fundraising Úvodní (přijímací) pohovory Rozvíjející pohovory Školní půjčovna Návštěva učitele v rodině žáka Škola v éteru Přiveďte tatínky do škol Formy sociální a psychologické pomoci rodině 2.7 Rodiče vítáni 2.8 Informování rodičů 3. Třídní schůzka 3.1 Třídní schůzka – teorie 3.2 Vlastní výzkum Metodologie výzkumu Charakteristika školy Zjišťování aktuálního stavu Jak se vám líbí? Realizace a hodnocení 3.3 Konzultační schůzka 3.4 Společná třídní schůzka se žáky 3.5 Učitelé všech škol, chvalte!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.