Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Robert B. Haas: Očima kondora

Knihy naučná literatura

Robert B. Haas: Očima kondora

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pozoruhodný pohled na Latinskou Ameriku z ptačí perspektivy. Tato nová fotografická kniha zve čtenáře na palubu soukromého letadla k rozhovoru s proslulým fotografem, aby se seznámil s touto rozmanitou oblastí. Fotograf Robert B. Haas zachycuje vznešenost Amazonky, nestálost jedinečných forem života v Patagonii i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Robert B. Haas: Očima kondora

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 695 Kč

Pozoruhodný pohled na Latinskou Ameriku z ptačí perspektivy. Tato nová fotografická kniha zve čtenáře na palubu soukromého letadla k rozhovoru s proslulým fotografem, aby se seznámil s touto rozmanitou oblastí. Fotograf Robert B. Haas zachycuje vznešenost Amazonky, nestálost jedinečných forem života v Patagonii i neuvěřitelnou různost nedotčené krajiny. Letecké snímky umožňují navštívit místa, která jsou kvůli neschůdnému terénu jinak nedostupná. Robert Haas fotografoval ve čtrnácti zemích a létal nad 80 % území » ... a dál?

Produkt Robert B. Haas: Očima kondora

Robert B. Haas: Očima kondora - parametry

Název produktu: Robert B. Haas: Očima kondora
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 695 Kč
Maximální cena: 759 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pozoruhodný pohled na Latinskou Ameriku z ptačí perspektivy. Tato nová fotografická kniha zve čtenáře na palubu soukromého letadla k rozhovoru s proslulým fotografem, aby se seznámil s touto rozmanitou oblastí. Fotograf Robert B. Haas zachycuje vznešenost Amazonky, nestálost jedinečných forem života v Patagonii i neuvěřitelnou různost nedotčené krajiny. Letecké snímky umožňují navštívit místa, která jsou kvůli neschůdnému terénu jinak nedostupná. Robert Haas fotografoval ve čtrnácti zemích a létal nad 80 % území Latinské Ameriky. Fotografie jsou vytištěny na dvojstranách, takže divák může plně ocenit abstraktní atmosféru snímků. Při velkorysém pohledu z ptačí perspektivy snadno zpozorujeme dalekosáhlé změny životního prostředí, zatímco jednotlivé lidské stopy jsou nepatrné nebo přímo neviditelné. Kniha je uspořádána do tematických celků, mezi něž patří krajina, člověk a jeho vliv, život v přírodě a starověké památky. Výstižné eseje, které napsal Robert Haas v době, kdy žil v některých z

fotografovaných zemích, rozvíjejí témata důležitá pro pochopení Latinské Ameriky. Robert Haas fotografoval tyto země: Argentinu, Bolívii, Brazílii, Chile, Ekvádor, Kolumbii, Paraguay, Peru, Venezuelu, Belize, Kostariku, Guatemalu, Panamu a Mexiko. Knihu doplňuje celostránková mapa Latinské Ameriky se zvýrazněnými zeměmi a místy, odkud pocházejí fotografie. Kniha navazuje na publikaci Očima bohů – Jaká je Afrika shora, jejímž autorem je také fotograf Robert B. Haas. Očima kondora - Robert B. Haas od authora Robert B. Haas a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha: Očima kondora, , Sanoma Magazines Praha s.r.o., Knihy - Populárně naučná pro dospělé - Cestování - Fotografické publikace svět , Druh sortimentu : Kniha, Očima kondora, Jazyk : Čeština, Počet stran : 236


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.