Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Robert A. Heinlein, Spider Robinson: Proměnná hvězda

Próza - beletrie

Robert A. Heinlein, Spider Robinson: Proměnná hvězda

Hodnocení: 1x
  • 4

Dosud nepublikovaný román velmistra žánru science fiction, objevený po více než půl století! Proměnná hvězda vznikla v posmrtné spolupráci. Na začátku bylo jednomu ze spoluautorů sedm let a dokončena byla až sedmnáct let po smrti druhého. Po smrti Heinleinovy vdovy Virginie v roce 2003 objevil jeho archivář a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Proměnná hvězda
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Robert A. Heinlein, Spider Robinson: Proměnná hvězda koupíte i tady

Specifikace Robert A. Heinlein, Spider Robinson: Proměnná hvězda

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 187 Kč

V románu Roberta A. Heinleina Cizincem v cizí zemi je příběh marťanského umělce tak soustředěného na svou práci, že si ani nevšimne vlastní smrti a dokončí své dílo. Pro Marťany, kteří po smrti stejně ... a dál?

Produkt Robert A. Heinlein, Spider Robinson: Proměnná hvězda

Robert A. Heinlein, Spider Robinson: Proměnná hvězda - parametry

Název produktu: Robert A. Heinlein, Spider Robinson: Proměnná hvězda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 152 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dosud nepublikovaný román velmistra žánru science fiction, objevený po více než půl století! Proměnná hvězda vznikla v posmrtné spolupráci. Na začátku bylo jednomu ze spoluautorů sedm let a dokončena byla až sedmnáct let po smrti druhého. Po smrti Heinleinovy vdovy Virginie v roce 2003 objevil jeho archivář a životopisec podrobný námět a poznámky k románu z roku 1955, ke kterému se Mistr už nevrátil. Správce Heinleinovy literární pozůstalosti i jeho agentka usoudili, že román by si zasloužil dopracování a vydání, a shodli se, že jediným logickým autorem, který by dílo mohl dokončit, je Spider Robinson. Od roku 1982, kdy byl Robinson kritikem z New York Times poprvé nazván novým Robertem Heinleinem, ho s ním spojovaly snad všechny recenze většiny z jeho 32 oceněných románů. Ti dva byli blízcí přátelé. Spider napsal slavnou esej, ve které roznesl na kopytech všechny, kdo znevažovali jeho rádce a učitele, a přidal předmluvu k Heinleinově nedávno objevené první knize z roku 1939 s názvem For Us, the Living. Bylo to náhodné a šťastné spojení, jako když se dali dohromady McCartney s Lennonem. Máte v rukou něco naprosto unikátního. Chystáte se přečíst si klasický román, jemuž cesta k vám trvala padesát let. Počat byl ve zlaté éře sci-fi jejím prvním Mistrem a dokončen ve věku virtuální reality jedním z jeho nejlepších žáků. Proměnná hvězda je jediný spoluautorský román Roberta A. Heinleina - a věříme, že je na něj stejně pyšný jako Spider Robinson. Proměnná hvězda - Robert A. & Spider Robinson Heinlein. V románu Roberta A. Heinleina Cizincem v cizí zemi je příběh marťanského umělce tak soustředěného na svou práci, že si ani nevšimne vlastní smrti a dokončí své dílo. Pro Marťany, kteří po smrti stejně nikam neodchází, ale prostě se z nich stanou Staří, vyvstala ožehavá otázka: má být dílo posuzováno podle měřítek pro tvorbu živého umělce, nebo podle měřítek pro posmrtné dílo? Podobná situace nastala i tady, poprvé na této planetě. Tahle kniha vznikla v posmrtné spolupráci. Na začátku bylo jednomu ze spoluautorů sedm let a dokončena byla až sedmnáct let po smrti druhého. Proměnná hvězda - Robert A. & Spider Robinson Heinlein od nakladatelství Banshies v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Sci-fi | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.