Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Roald Dahl: Od A do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek - svazek 2

Próza - beletrie

Roald Dahl: Od A do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek - svazek 2

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Souborným vydáním padesáti nejlepších Dahlových povídek se završí Sebrané Dahlovy spisy, které soustavně vydáváme od svého založení. Nezbytnost pro všechny Dahlovy příznivce, kteří chtějí mít v knihovně jeho tvorbu pro dospělé konečně kompletní. (souhrné vydání nejlepších povídek. Svazek 2). Obsah povídek: Muž z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roald Dahl: Od A do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek - svazek 2 koupíte i tady

Specifikace Roald Dahl: Od A do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek - svazek 2

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 155 Kč

Souborným vydáním padesáti nejlepších Dahlových povídek se završí Sebrané Dahlovy spisy, které soustavně vydáváme od svého založení. Nezbytnost pro všechny Dahlovy příznivce, kteří chtějí mít v knihovně jeho tvorbu pro dospělé konečně kompletní. (souhrné vydání nejlepších povídek. Svazek 2). Obsah povídek: Muž z jihu, Pan Botibol, Pan Feasey, Pan Hoddy, Paní Bixbyová a kožich od plukovníka, Paní domácí, Poslední dějství, Pozor, zlý pes, Prase, Přání, Rummins, Sekáč Foxley, Skopové na porážku, Smrt velmi starého » ... a dál?

Produkt Roald Dahl: Od A do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek - svazek 2

Roald Dahl: Od A do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek - svazek 2 - parametry

Název produktu: Roald Dahl: Od A do Z - Souhrné vydání nejlepších povídek - svazek 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Souborným vydáním padesáti nejlepších Dahlových povídek se završí Sebrané Dahlovy spisy, které soustavně vydáváme od svého založení. Nezbytnost pro všechny Dahlovy příznivce, kteří chtějí mít v knihovně jeho tvorbu pro dospělé konečně kompletní. (souhrné vydání nejlepších povídek. Svazek 2). Obsah povídek: Muž z jihu, Pan Botibol, Pan Feasey, Pan Hoddy, Paní Bixbyová a kožich od plukovníka, Paní domácí, Poslední dějství, Pozor, zlý pes, Prase, Přání, Rummins, Sekáč Foxley, Skopové na porážku, Smrt velmi starého muže, Stopař, Ti nezestárnou, To jediné, To sladké tajemství života, Včera bylo krásně, Velká šoupaná, Velký samočinný větostroj, Voják, Vzhůru k nebesům, William a Marie, Zrození a katastrofa, Zvuková skříňka. Souborným vydáním padesáti nejlepších Dahlových povídek se završí Sebrané Dahlovy spisy, které soustavně vydáváme od svého založení. Nezbytnost pro všechny Dahlovy příznivce, kteří chtějí mít v knihovně jeho tvorbu pro dospělé konečně kompletní. (souhrné vydání nejlepších povídek. Svazek 1). Obsah povídek: A nyní mě propusť v pokoji, Adámku náš, copak děláš?, Africký příběh, Antikvář, Azizův host, Člověk jako vy, Čubka, Edward přemožitel, Farářovo potěšení, Hračka, Chirurg, Chutě, Jak se pan Botibol di sázky namočil, Jed, Katina, Krk, Krysař, Kůže, Láska má, holubička sivá, Madam Rosetta, Majordomus, Mateří kašička, Mistr světa, Muž s deštníkem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.