Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů

Knihy

Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů

Hodnocení: 1x
  • 4

Odjakživa toužili lidé získat informace o budoucnosti, snad aby mohli žít napříště už beze strachu. Jsou však takové informace vůbec dostupné? V Indii existuje 12 knihoven palmových listů, v nichž se nalézají informace o osudech milionů lidí. Každý suchý list popsaný před staletími sanskrtem nebo starotamilštinou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů koupíte i tady

Specifikace Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 154 Kč

Odjakživa toužili lidé získat informace o budoucnosti, snad aby mohli žít v napříště beze strachu. Jsou však takové informace vůbec dostupné? V Indii existuje dvanáct knihoven palmových listů, v nichž se nalézají informace o osudech milionů lidí. Každý před staletími sanskrtem nebo starotamilštinou popsaný suchý list obsahuje celoživotní peripetie jednoho v budoucnu narozeného člověka. Kdo dnes vstoupí do knihovny, požádá o vyjevení svého osudu a zaplatí nepříliš vysokou částku, dozví se povětšinou spolehlivě » ... a dál?

Produkt Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů

Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů - parametry

Název produktu: Ritter Thomas: Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odjakživa toužili lidé získat informace o budoucnosti, snad aby mohli žít napříště už beze strachu. Jsou však takové informace vůbec dostupné? V Indii existuje 12 knihoven palmových listů, v nichž se nalézají informace o osudech milionů lidí. Každý suchý list popsaný před staletími sanskrtem nebo starotamilštinou obsahuje celoživotní peripetie jednoho v budoucnu narozeného člověka. Kdo vstoupí dnes do knihovny, požádá o vyjevení svého osudu a zaplatí nepříliš vysokou částku, dozví se povětšinou spolehlivě přesně nejen to, co jej v budoucnosti čeká, ale i to, co vše v minulosti už prožil. Existují však také palmové listy obsahující údaje o historii lidstva, o problémech současnosti a o budoucích událostech na naší planetě. S pomocí indických vykladačů se podařilo autorovi získat texty vztahující se k budoucnosti Evropy v příštích padesáti letech. Precizně formulované a doslova dech beroucí předpovědi příštích události umožní čtenáři nahlédnout do velice blízké i vzdálenější evropské, ale i světové budoucnosti. Udají se už brzy vskutku tak ohromující změny? Dojde k hospodářskému úpadku nejrozvinutějších zemí? K novým válečným konfliktům? Přírodním katastrofám? K omezení konzumu v bohatých zemích? Vzniknou nové autoritativní a totalitní režimy? Přesune se centrum světovlády do Asie? (váz., 168 str., 14x20 cm) Autor: Ritter Thomas; Podrobnejšie informácie o knihe PROROCTVÍ O EVROPĚ z knihoven palmových listů dotlač: ...obsahuje peripetie ze života v budoucnu narozeného konkrétního člověka. Odjakživa lidé toužili získat informace ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.