Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Richard Templar: 106 zlatých pravidel pro spokojený život

Knihy

Richard Templar: 106 zlatých pravidel pro spokojený život

Hodnocení: 1x
  • 4

2. vydání bestselleru. Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád - výborně se s nimi pracuje a je úžasné s nimi žít. Jsou šťastní, mají čas na druhé lidi a rozeznají, co je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
106 zlatých pravidel pr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Richard Templar: 106 zlatých pravidel pro spokojený život koupíte i tady

Specifikace Richard Templar: 106 zlatých pravidel pro spokojený život

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 74 Kč

Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád - výborně se s nim ... a dál?

Produkt Richard Templar: 106 zlatých pravidel pro spokojený život

Richard Templar: 106 zlatých pravidel pro spokojený život - parametry

Název produktu: Richard Templar: 106 zlatých pravidel pro spokojený život
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 311 Kč
Ušetríte až: 237 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

2. vydání bestselleru. Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád - výborně se s nimi pracuje a je úžasné s nimi žít. Jsou šťastní, mají čas na druhé lidi a rozeznají, co je opravdu důležité. Existuje snad něco, co vědí a dělají, a ostatní lidé ne? Je to něco, co se můžeme my všichni naučit? Odpověď zní: ano! Stačí znát 106 zlatých pravidel pro spokojený život. Tato pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem. Uvidíte sami - a stejně tak to poznají lidé okolo vás. Je to váš život. Jak dobrý by mohl být? Obsah  Úvod 10  Část první Pravidla pro vás  Nechte si to pro sebe 16  Zestárnout nutně neznamená zmoudřet 18  Co se stalo, stalo se 20  Smiřte se s tím, jací jste 22  Poznejte, co se počítá a co ne 24  Život je nutné něčemu zasvětit 26  Myslete flexibilně 28  Zajímejte se o svět kolem sebe 30  Konejte dobro, ne zlo 32  Jenom leklé ryby plují s proudem 34  Zvyšujte hlas jako poslední 36  Buďte sám sobě rádcem 38  Nebát se, nenechat se překvapit, neváhat, nepochybovat 40  Škoda, že jsem to neudělal - ale nikdy není pozdě 42  Nevadí, když to vzdáte 44  Počítejte do deseti - nebo si zpívejte Měla babka čtyři jabka 46  Změňte, co změnit jde, zbytek nechte být 48  Ve všem, co děláte, se snažte být úplně nejlepší, ne skoro nejlepší 50  Nečekejte, že budete dokonalí 52  Nebojte se snít 54  Než skočíte do vody, zjistěte si, jak je tam hluboko 56  Nezabývejte se minulostí 58  Nežijte v budoucnosti 60  Zabývejte se svým životem - pádí kolem vás 62  Buďte důslední 64  Oblékejte se, jako by byl dnešní den důležitý 66  V něco věřte 68  Každý den si pro sebe vyhraďte kousek místa 70  Mějte plán 72  Neztrácejte smysl pro humor 74  Rozhodněte se, jak si ustelete 76  Život může být tak trochu jako reklama 78  Zvykněte si překračovat hranice pohodlí 80  Naučte se ptát 82  Zachovejte si důstojnost 84  Nebojte se silných emocí 86  Držte slovo 88  Nikdy nepochopíte všechno 90  Poznejte, kde najít skutečné štěstí 92  Život je pizza 94  Mějte vždy někoho, kdo vás rád uvidí 96  Poznejte, kdy to zabalit a odejít 98  Pomstou se nic nevyřeší 100  Dbejte o sebe 102  Nikdy nezapomínejte na dobré způsoby 104  Občas vygruntujte 106  Nezapomínejte se vracet 108  Vyznačte si hranice 110  Nakupujte kvůli kvalitě, ne kvůli ceně 112  Dělat si starosti nebo vědět, jak si je nedělat, je v pořádku 114  Zůstaňte mladí 116  Zasypávat problém penězi vždy nezabírá 118  Myslete za sebe 120  Vy to tady neřídíte 122  Najděte si v životě něco, co vás rozveselí 124  Jen dobráci cítí vinu 126  Když nemůžete říct nic hezkého, mlčte 128  Část druhá Pravidla pro partnerské vztahy  Přijměte rozdíly 132  Dovolte svému partnerovi být sám sebou 134  Buďte milí 136  Co že to chceš udělat? 138  Omlouvejte se vždy jako první 140  Pro potěšení svého partnera udělejte první p


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.