Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Richard Khel: Poselství papíru

Knihy

Richard Khel: Poselství papíru

Hodnocení: 1x
  • 4

Monotematický soubor 100 kulturněhistorických statí o společenském uplatnění papíru, jeho formách, praktickém a estetickém působení, způsobech používání v různých dobách, činnostech, prostředích a životních situacích. Ač na knihy, noviny, časopisy a další dokumenty je pohlíženo jako na "papírové objekty" ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Richard Khel: Poselství papíru

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 178 Kč

Knížka se věnuje fenoménu pod názvem papír. Hovoří o jeho funkcích a využitích. Největší důraz však klade na historii a jeho využívání. V jednotlivých kapitolách píše autor o papíře pro knihy, dopisy, deníky, paměti a vzpomínky, obrázky, časopisy a noviny a samozřejmě se taky zabývá problematikou knihoven. Poselství papíru - Richard Khel od authora Richard Khel a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Richard Khel: Poselství papíru

Richard Khel: Poselství papíru - parametry

Název produktu: Richard Khel: Poselství papíru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monotematický soubor 100 kulturněhistorických statí o společenském uplatnění papíru, jeho formách, praktickém a estetickém působení, způsobech používání v různých dobách, činnostech, prostředích a životních situacích. Ač na knihy, noviny, časopisy a další dokumenty je pohlíženo jako na "papírové objekty" není ignorováno rukopisné a tištěné poselství, jež obsahují, uchovávané a předávané papírem z generace na generaci, z minulosti do současnosti. Určeno ke studiu a výkladu především humanitních ... Publikace: Poselství papíru - Richard Khel. Monotematický soubor 100 kulturněhistorických statí o společenském

působení papíru i rukopisném a tištěném poselství, kterou uchovává

a předává z generace na generaci. Určeno ke studiu a výkladu

především humanitních oborů, ale i zájemcům o nové pohledy na

aktuální témata kulturních dějin. Publikace: Poselství papíru - Richard Khel.    Knížka se věnuje fenoménu pod názvem papír. Hovoří o jeho funkcích a využitích. Největší důraz však klade na historii a jeho využívání. V jednotlivých kapitolách píše autor o papíře pro knihy, dopisy, deníky, paměti a vzpomínky, obrázky, časopisy a noviny a samozřejmě se taky zabývá problematikou knihoven.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.