MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie

Učebnice/Odborná literatura

Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073677886

Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie - Richard Jedlička Autor ve své knize vychází z výchovného přístupu, jenž respektuje individuální zvláštnosti žáků. S vědomím náročnosti tohoto přístupu a s oporou o řadu kazuistik dokládá, jak může být individualizovaný přístup v konkrétních případech úspěšně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.734
skladem

Jaké má kniha
Výchovné problémy s žák..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie

Specifikace Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 290 Kč

Kniha – autor Richard Jedlička, 248 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Autor ve své knize vychází z výchovného přístupu, jenž respektuje individuální zvláštnosti žáků. S vědomím náročnosti tohoto přístupu a s oporou o řadu kazuistik dokládá, jak může být individualizovaný přístup v konkrétních případech úspěšně realizován u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, v případě hrozby sociálně patologického vývoje, nebo naopak při podpoře latentního nadání. Cílem jeho textu je srozumitelně vyložit, jak » ... a dál?

Produkt Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie

Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie - parametry

Název produktu: Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 290 Kč
Maximální cena: 310 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie - Richard Jedlička Autor ve své knize vychází z výchovného přístupu, jenž respektuje individuální zvláštnosti žáků. S vědomím náročnosti tohoto přístupu a s oporou o řadu kazuistik dokládá, jak může být individualizovaný přístup v konkrétních případech úspěšně realizován u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, v případě hrozby sociálně patologického vývoje, nebo naopak při podpoře latentního nadání. Cílem jeho textu je srozumitelně vyložit, jak různé analytické směry rozumějí problematice socializace v rámci rodiny (ve vztazích k rodičům a sourozencům) i školy (ve vztahu učitel – žák). Autor na konkrétních příkladech demonstruje, jak pochopení podstaty raných frustrací a poruch v sociálních vazbách usnadňuje porozumění aktuálním vztahovým problémům u dospívajících. Kniha vychází s podporou Metropolitní univerzity Praha. doc. PhDr. Richard Jedlička, Ph.D. je původně zdravotník a psychoanalyticky zaměřený psychoterapeut. Řadu let externě vyučoval na katedře pedagogiky Filozofické fakulty UK, v Ústavu pro lékařskou etiku a ošetřovatelství na 3. LF UK a v Ústavu teorie a praxe ošetřovatelství 1. LF UK. V současné době působí jako vysokoškolský pedagog a vede oddělení pedagogicko-psychologických disciplín katedry humanitních věd Metropolitní univerzity Praha. Je rovněž odborným garantem výuky psychologie na katedře pedagogiky a psychologie FP TUL v Liberci. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Psychologie od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Richard Jedlička: Výchovné problémy s žáky z pohledu hlubinné psychologie

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.