Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Richard Alen Knaak: Páni draků

Próza - beletrie

Richard Alen Knaak: Páni draků

Hodnocení: 1x
  • 4

„KDYŽ SE LEGENDY O VÁLCE S DRAKY STANOU SKUTEČNOSTÍ...“ ... musí se družina hrdinů postavit zlu, které hrozí zničit jejich svět! Jestli existuje symbol žánru fantasy, na kterém se shodnou snad všichni, jsou jím bezesporu draci. Obrovitá majestátní stvoření brázdící nekonečná vzdušná moře jsou autory často popisována ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86889
skladem

Jaké má kniha
Páni draků
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Richard Alen Knaak: Páni draků

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 209 Kč

Asi dvě stě let před tím, než byl Cabe Bedlam vržen doprostřed machinací dračích králů, vedl jeho dědeček Nathan skupinu čarodějů, bojujících proti dračím vládcům v naději, že říši osvobodí od jejich tyranské vlády. Avšak pravda za tímto příběhem není nijak prostá. Zde je úsvit Války o změnu, rozhodující okamžik v dějinách Dračí říše a překvapivý vznik první družiny, která se postaví proti dračím králům – Pánům draků. DragonRealm: Legendy jsou třísvazková sága, odpovídající na mnohé otázky ohledně Dračí říše a » ... a dál?

Produkt Richard Alen Knaak: Páni draků

Richard Alen Knaak: Páni draků - parametry

Název produktu: Richard Alen Knaak: Páni draků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 234 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

„KDYŽ SE LEGENDY O VÁLCE S DRAKY STANOU SKUTEČNOSTÍ...“ ... musí se družina hrdinů postavit zlu, které hrozí zničit jejich svět! Jestli existuje symbol žánru fantasy, na kterém se shodnou snad všichni, jsou jím bezesporu draci. Obrovitá majestátní stvoření brázdící nekonečná vzdušná moře jsou autory často popisována jako nebezpečně inteligentní, jindy zase hrabivá, ale také přátelská stvoření. Draky v jejich nejtradičnější podobě – tedy jako hrozbu, s níž je potřeba bojovat do posledního dechu – představil ve své románové fantasy sérii DragonRealm také americký autor Richard A. Knaak. V základní řadě se jim věnoval celkem v osmi svazcích, následovala sbírka povídek sestavená známým českým editorem Martinem Fajkusem a také trilogie Zrození, jejíž děj předcházel událostem popsaným ve výše zmíněných osmi dílech. Válka o změnu Nyní se Richard A. Knaak vrací do minulosti Dračí říše znovu, aby vyprávěl nové příběhy o odvaze, statečnosti, ale také nenávisti a nepřátelství, které překonává staletí. Čtenáři se v Legendách vypraví k samotným prapočátkům války Cabea Bedlama a v prvním dílu – Pánech draků – se seznámí s jeho předkem Nathanem. Právě on je tím, jenž dá dohromady první družinu hrdinů, kteří se rozhodnou bojovat proti dračím králům a pokusí se osvobodit zemi od jejich tyranské nadvlády. To, o čem Cabeovi současníci hovořili jako o legendách, je náhle skutečností. Tohle je Válka o změnu a čeští čtenáři mohou být díky nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) u toho… Richard A. Knaak si za svou spisovatelskou kariéru vydobyl renomé vynikajícího vypravěče, který dokáže vystihnout podstatu světa, do něhož právě přispívá. Ať už se jedná o Diablo, DragonLance či WarCraft – ve všech těchto cyklech se stal mistrem. A jeho vlastní DragonRealm? Za takového vládce by se nemuseli stydět ani samotní draci! Anotace: Asi dvě stě let před tím, než byl Cabe Bedlam vržen doprostřed machinací dračích králů, vedl jeho dědeček Nathan skupinu čarodějů, bojujících proti dračím vládcům v naději, že říši osvobodí od jejich tyranské vlády. Avšak pravda za tímto příběhem není nijak prostá. Zde je úsvit Války o změnu, rozhodující okamžik v dějinách Dračí říše a překvapivý vznik první družiny, která se postaví proti dračím králům – Pánům draků. DragonRealm: Legendy jsou třísvazková sága, odpovídající na mnohé otázky ohledně Dračí říše a Pánů draků, i na to, jak se tyto události stále ještě odrážejí v základní sérii.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.