Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen REPRONIS Nevědomost a nezájem nás odvádí od Lásky a pak jen

Knihy naučná literatura

REPRONIS Nevědomost a nezájem nás odvádí od Lásky a pak jen

Hodnocení: 1x
  • 4

Ne nadarmo se říká, že každý z nás je strůjcem svého štěstí nebo neštěstí. Vše, co vlastníme, počínaje fyzickým tělem, emocemi, mentalitou a duchovností konče, je dokonale propojeno a udržuje rovnováhu v našich životech. Porušení rovnováhy těchto atributů našeho bytí vede k onemocnění a bolesti. Proto jsou pro nás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace REPRONIS Nevědomost a nezájem nás odvádí od Lásky a pak jen

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 129 Kč

Ne nadarmo se říká, že každý z nás je strůjcem svého štěstí nebo neštěstí. Vše, co vlastníme, počínaje fyzickým tělem, emocemi, mentalitou a duchovností konče, je dokonale propojeno a udržuje rovnováhu v našich životech. Porušení rovnováhy těchto atributů našeho bytí vede k onemocnění a bolesti. Proto jsou pro nás tolik důležité zejména informace. Bez nich si obvykle nevíme rady, zvlášť v situacích, kdy se nám hroutí život. V knize nalezneme stručný a ucelený pohled na lidskou bytost a její podstatu. Umožní nám » ... a dál?

Produkt REPRONIS Nevědomost a nezájem nás odvádí od Lásky a pak jen

REPRONIS Nevědomost a nezájem nás odvádí od Lásky a pak jen - parametry

Název produktu: REPRONIS Nevědomost a nezájem nás odvádí od Lásky a pak jen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ne nadarmo se říká, že každý z nás je strůjcem svého štěstí nebo neštěstí. Vše, co vlastníme, počínaje fyzickým tělem, emocemi, mentalitou a duchovností konče, je dokonale propojeno a udržuje rovnováhu v našich životech. Porušení rovnováhy těchto atributů našeho bytí vede k onemocnění a bolesti. Proto jsou pro nás tolik důležité zejména informace. Bez nich si obvykle nevíme rady, zvlášť v situacích, kdy se nám hroutí život. V knize nalezneme stručný a ucelený pohled na lidskou bytost a její podstatu. Umožní nám tak lépe se orientovat v našich životech, kudy a kam bychom se měli ubírat, abychom si splnili všechna přání a nalezli vyrovnanost. Dočteme se, jak se zbavit stresu, a tím i energetických bloků, které nám způsobují nemoc, jak se přeladit na pozitivní pocity, jak sejít z cesty, kde se necítíme dobře, a najít si svou cestu, která vede od stresu k lásce, štěstí, radosti a dokonalému zdraví. Všichni toužíme po lásce, štěstí, radosti a dobrém zdraví. Jen málokomu se to však daří zajistit. Všechno plyne z nepochopení , nevědomosti, velkého sobectví a nenávisti. Člověk jako lidská bytost je chápán z lékařského vědeckého pohledu pouze jako fyzické tělo a tak je i léčen. Jednoduše řečeno, je léčen jen syndrom, nikoliv příčina, což je nedostatečné z toho důvodu, že není brán ohled na emocionální tělo,mentální tělo a tělo duchovní. Energeticky jsou tato těla dokonale propojena, nemůžeme mít nikdy úspěch vedoucí ke skutečnému uzdravení těla, protože příčiny nemoci jsou mnohdy emocionálního, mentálního nebo duchovního charakteru. Tuto skutečnost si může uvědomit každý člověk, který si je uvědomit chce. Je bohužel málo těch lidí, kteří dokáží zjistit příčiny dané nemoci a léčit ji ve všech atributech našeho bytí. Sám to dělám více než deset let lečím lidskou bytost jako celek, za pomocí vesmírné inteligence, Boha, Univerza, ať už tuto sílu nazveme jakkoliv, zkrátka využitím znalosti Božských vesmírných zákonů. Všechny zmíněné poznatky měli lidé již před mnoha tisíci léty. Věděli to Atlanťané i Egypťáne, Buddha i Ježíš Kristus. Nejblíže je nám promlouvá Platón: jestliže chceš vyléčit tělo, musíš si vyléčit duši. Mějte tento výrok na paměti, dnes totiž platí ještě více než jindy. Jsme dokonalé lidské bytosti, je jen na nás, jak s tím naložíme. O autorovi: František Kugler je mistrem životodárné energie, učitelem a profesionálním terapeutem přírodní léčby. Ke svému léčení využívá databázi vesmíru, odkud čerpá informace. K nastolení rovnováhy a odstranění energetických bloků používá mimo jiné techniku, která se nazývá ,,Klíč k životu". I přesto, že autor nepraktikuje veřejně, Univerzum mu zprostředkovává dostatek těch, co chtějí vyléčit a něčemu novému se naučit. Autor : František Kugler, Druh sortimentu : Kniha, Nevědomost a nezájem nás odvádí od Lásky a pak jen přežíváme, Jazyk : Čeština, Počet stran : 112


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.