Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Renáta Somorová: Zbierka úloh zo slovenského jazyka pre 9. ročník základných škôl

Knihy

Renáta Somorová: Zbierka úloh zo slovenského jazyka pre 9. ročník základných škôl

Hodnocení: 1x
  • 4

Zbierka úloh zo slovenského jazyka je doplnkovou učebnou pomôckou slovenského jazyka pre žiakov, učiteľov a rodičov. Obsahuje úlohy na precvičovanie učiva z oblasti zvukovej stránky jazyka, lexikológie, morfológie, syntaxe a dejín jazyka a jazykovedy. Obsah jednotlivých tematických celkov vychádza z učebných osnov a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Zbierka úloh zo slovens..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Renáta Somorová: Zbierka úloh zo slovenského jazyka pre 9. ročník základných škôl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 100 Kč

Zbierka úloh zo slovenského jazyka obsahuje úlohy na precvičovanie učiva z oblasti zvukovej stránky jazyka, lexikológie, morfológie, vetnej skladby a slohu. Správne výsledky na konci zbierky umožnia s ... a dál?

Produkt Renáta Somorová: Zbierka úloh zo slovenského jazyka pre 9. ročník základných škôl

Renáta Somorová: Zbierka úloh zo slovenského jazyka pre 9. ročník základných škôl - parametry

Název produktu: Renáta Somorová: Zbierka úloh zo slovenského jazyka pre 9. ročník základných škôl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 146 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zbierka úloh zo slovenského jazyka je doplnkovou učebnou pomôckou slovenského jazyka pre žiakov, učiteľov a rodičov. Obsahuje úlohy na precvičovanie učiva z oblasti zvukovej stránky jazyka, lexikológie, morfológie, syntaxe a dejín jazyka a jazykovedy. Obsah jednotlivých tematických celkov vychádza z učebných osnov a vzdelávacích štandardov. Správne výsledky na konci zbierky umožnia spätnú kontrolu vlastných riešení. Správne výsledky na konci zbierky umožnia spätnú kontrolu vlastných riešení. Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu. Zbierky úloh zo slovenského jazyka obsahujú úlohy na precvičovanie učiva z oblasti zvukovej stránky jazyka, lexikológie, morfológie, vetnej skladby a slohu. Správne výsledky na konci zbierky umožnia spätnú kontrolu vlastných riešení. Zbierky sú pre učiteľov aj pre žiakov druhého stupňa ZŠ výbornou doplňujúcou pomôckou k učebniciam slovenského jazyka. Zbierky rôznych krátkych cvičení a úloh sú výbornými doplňujúcimi pomôckami k učebniciam slovenského jazyka základných škôl....


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.