Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Renata Holubová, Michal Altrichter: Fyzika III 2. díl

Učebnice/Odborná literatura

Renata Holubová, Michal Altrichter: Fyzika III 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Fyzika III 2. díl - Renata Holubová, Michal Altrichter. Učebnice Fyzika III – 2. díl získala schvalovací doložku MŠMT. Učebnice se skládá ze dvou částí, z nichž první zpracovává téma kapaliny a druhá se zabývá plyny. Vysvětluje žákům přehledně a stručně základní principy fungování světa kolem nás. Zaměřuje se na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Renata Holubová, Michal Altrichter: Fyzika III 2. díl koupíte i tady

Specifikace Renata Holubová, Michal Altrichter: Fyzika III 2. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 62 Kč

Učebnice Fyzika III – 2. díl získala schvalovací doložku MŠMT. Učebnice se skládá ze dvou částí, z nichž první zpracovává téma kapaliny a druhá se zabývá plyny. Vysvětluje žákům přehledně a stručně základní principy fungování světa kolem nás. Zaměřuje se na objevování podstaty fyzikálních jevů, na jejich pochopení a aplikaci v běžném životě. Živé a nenásilné vpravení do světa přírodních jevů v širokých souvislostech opět zprostředkovávají netradiční kapitoly Fyzika a technika a Příroda kolem nás. Výkladový text » ... a dál?

Produkt Renata Holubová, Michal Altrichter: Fyzika III 2. díl

Renata Holubová, Michal Altrichter: Fyzika III 2. díl - parametry

Název produktu: Renata Holubová, Michal Altrichter: Fyzika III 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 123 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fyzika III 2. díl - Renata Holubová, Michal Altrichter. Učebnice Fyzika III – 2. díl získala schvalovací doložku MŠMT. Učebnice se skládá ze dvou částí, z nichž první zpracovává téma kapaliny a druhá se zabývá plyny. Vysvětluje žákům přehledně a stručně základní principy fungování světa kolem nás. Zaměřuje se na objevování podstaty fyzikálních jevů, na jejich pochopení a aplikaci v běžném životě. Živé a nenásilné vpravení do světa přírodních jevů v širokých souvislostech opět zprostředkovávají netradiční kapitoly Fyzika a technika a Příroda kolem nás. Výkladový text doplňují názorné pokusy, početní úlohy a náměty na projekty. Učebnice je opatřena bohatým obrazovým doprovodem včetně osvěžujících ilustrací Pavla Kantorka a Tomáše Kopřivy. Učebnice vyšla v žákovské a učitelské verzi – učitelská verze s komentářem obsahuje navíc odpovědi na otázky, metodické poznámky, vysvětlivky, odkazy na mezipředmětové a meziročníkové vztahy a na zajímavé webové aplikace. Tematické sešitové zpracování celé řady zajišťuje komplexní pohled na učivo a umožňuje naprostou svobodu při tvorbě ŠVP. Fyzika III 2. díl - Renata Holubová, Michal Altrichter od nakladatelství PRODOS spol. s r.o. v kategorii Fyzika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : RNDr. Renata Holubová CSc., Michal Altrichter, Druh sortimentu : Kniha, Fyzika III 2. díl, Jazyk : Čeština, Počet stran : 76


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.