MENU

Srovnání cen » Sport a fitness » Výživa pro sportovce » Vitamíny a minerály » Srovnání cen Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

Vitamíny a minerály

Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

Hodnocení: 12x
  • 4
EAN: 5033579073514

Reflex Nutrition Nexgen má blahodárný vliv na tvorbu svalové hmoty a její následné regenerace. Jedná se o kvalitní doplněk k výživě každého profesionálního i amatérského sportovce. Jeho užitím doplníte tělu hořčík, vitamíny a další potřebné ergogeny. Získejte pro váš organismus nekonečnou energii užitím těch správných doplňků stravy. Reflex Nutrition Nexgen jím je. V balení 60 kapslí. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

Nejlevnější nabídky

Specifikace Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

Kategorie Vitamíny a minerály
Výrobce Reflex Nutrition
Nejnižší cena 189 Kč

Doplněk stravy. Prémiový multivitamín s obsahem bioaktivních forem vitamínů, organicky vázaných minerálů, živých probiotických kultur a dalších důležitých kofaktorů = 28 biologicky aktivních složek v prověřeném a vyváženém poměru. ... a dál?

Produkt Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí - parametry

Název produktu: Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí
Výrobce: Reflex Nutrition
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 310 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant - Nexgen® version Nexgen® je základní vývojovou verzí špičkovéhu multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pro všechny aktivní jedince.. Nový Nexgen® obsahuje optimální všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.

Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších studií o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat), rozdělena do dvou průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně!

V případě požadavku navazuje na základní verzi Nexgen®, zesílená verze Nexgen PRO®, která kromě vyššího obsahu účinných složek umožňuje dávkování 3x denně, tak aby docházelo k minimálním ztrátám močí.

Zaměření jednotlivých verzí:

Nexgen® - fitness, wellness

Nexgen PRO® - vrcholový sport, silové sporty, rekonvalescence atd.

Obsahuje nejdůležitější minerál všech špičkových atletů - hořčík.

Nexgen® obsahuje 100mg hořčíku v denní dávce a to v jedné z nejlépe biodostupných forem - hořečnaté soli kyseliny citronové.

Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě.

Nexgen® je jediným multivitaminem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny.

Obsahuje 500% doporučené denní dávky vitamínu D3

Unikátní antioxidační štít

DeltaGold® tokotrienoly

Lyc-O-Mato®, ( naturální lykopen )

BIOLUT™ lutein esters, ( luteinové estery )

Extrakt z hroznových semínek ( Proanthokyanidiny )

95% Extrakt ze zeleného čaje (Polyfenoly a katechiny)

Selenium SeLECT®

Naturální Koenzym Q10

Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost.

Vybrané minerály: zinek, měď, mangan, molybden a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva \"nosiče\" obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích ( chelát = kleště ) ve smyslu: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů ( viz. špenát, salát atd..). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. Více o chelátech..

Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu.

Nexgen® obsahuje kompletní B komplex. B vitamíny jsou rozpustné v


Přidat recenzi pro Reflex Nutrition Nexgen 60 kapslí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí

Reflex Nutrition Nexgen PRO 90 kapslí

Nexgen PRO, 90 kapslí, Reflex Nutrition Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant Nexgen PRO je již třetí vývojovou verzí navazující na dobře známý Nexgen Evolution. Tento populární produkt dodává důležité mikroelementy vrcholovým »

od 349 Kč

v 17 obchodech

Vita Harmony Vápník hořčík zinek 120 tablet

Vita Harmony Vápník hořčík zinek 120 tablet

VitaHarmony Vápník hořčík zinek 120 tablet Vápník hořčík zinek, 120 tbl.Přípravek obsahuje vápník, hořčík a zinek ve významném množství. Vápník je potřebný pro udržení stavu kostí, zubů a svalů. Obsažený hořčík je pro elektrolytickou rovnováhu, která »

od 115 Kč

v 6 obchodech

Amix Super Pack Vit & Minerals 30 dávek

Amix Super Pack Vit & Minerals 30 dávek

Amix Super Vit&Mineral Pack obsahuje 30 sáčků nejúčinnějších vitamínů a minerálů pro organismus. Zajištění těchto kvalitních složek vydrží po dobu 30 dnů.  

od 702 Kč

v 6 obchodech

Viridian Nutrition Viridian Multi Phyto Nutrient Complex 60 kapslí

Viridian Nutrition Viridian Multi Phyto Nutrient Complex 60 kapslí

Superantioxidant, multivitamín a multiminerál v jednom balení, obsahuje komplex kvalitních rostlinných extraktů, vitamínů a minerálních látek v nejúčinnějších chelátových formách. Součástí tohoto jedinečného produktu je i

od 648 Kč

v 8 obchodech

Viridian Sports Multi 60 kapslí

Viridian Sports Multi 60 kapslí

Viridian Sports Multi  je kvalitní směs vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, sestavená speciálně pro podporu organismu při nadměrné fyzické

od 548 Kč

v 7 obchodech

ForActiv.cz, s.r.o. Viridian Beta Glucan 30 kapslí

ForActiv.cz, s.r.o. Viridian Beta Glucan 30 kapslí

BETA GLUKAN S VITAMÍNEM C,D A ZINKEM Doplněk stravy. Beta glukany jsou přírodní polysacharidy, jejichž vlastnosti souvisejí s obranyschopností. Kromě beta glukanu je ve výrobku obsažen i vitamín C, D3 a zinek, což dohromady vytváří účinnou synergní směs. »

od 498 Kč

v 10 obchodech

Amix Pro Series EnzyGEN 90 kapslí

Amix Pro Series EnzyGEN 90 kapslí

EnzyGEN 90 kasplí Amix vytvořil za účelem podpory trávení. Obsahuje dvě složky a to enzymatický komplex DigeZyme® a enzymy rostlinného původu Aminogen®. Jedinci, kteří mají problém dostatečně potravu zpracovávat, mohou

od 439 Kč

v 6 obchodech

Amix Liver Cleanse 100 tablet

Amix Liver Cleanse 100 tablet

Liver Cleanse je jedinečný komplex bylinných extraktů a vitamínů. Složení v 1 tabletě: Ostropestřec 125mg, celulosa, prášek Alfalfa 75mg, grepový extrakt 50mg, extrakt z česneku 50mg, smetanka lékařská 50mg, Burdock Root 50mg, L-Methionin »

od 399 Kč

v 7 obchodech

Extrifit V 52 Vita Complex Forte 60 tablet

Extrifit V 52 Vita Complex Forte 60 tablet

Extrifit V 52 je profesionální multivitamínová a multiminerálová formule obsahující 52 aktivních látek vytvořená speciálně pro osoby s vysokou fyzickou a psychickou zátěží a pro výkonnostní a kondiční sportovce. Obsahuje

od 399 Kč

v 5 obchodech

Reflex Nutrition BCAA 200 kapslí

Reflex Nutrition BCAA 200 kapslí

BCAA jsou větvené aminokyseliny (BCAA) – L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin, představují jedny z nejdůležitější esenciálních ( pro tělo nezbytných ) aminokyselin. Jejich obsah představuje 33% z celkového obsahu svalových bílkovin. BCAA´s značky Reflex »

od 394 Kč

v 11 obchodech

Amix Enzymex Multi 90 kapslí

Amix Enzymex Multi 90 kapslí

EnzymEx® Multi obsahuje široké spektrum důležitých enzymů nezbytných pro trávení a vstřebávání všech hlavních živin (bílkovin, sacharidů a tuků). Enzymy v tomto komplexu jsou mikrobiálního původu (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální »

od 390 Kč

v 6 obchodech

Amix ZMA 90 kapslí

Amix ZMA 90 kapslí

Složení ve 140ml (1 ampule): čištěná voda, L-Arginin Alfa Ketoglutarát 3000mg, Taurin 1800mg, L-Citrulin Malát 1500mg, Beta Alanin (CarnoSyn®) 750 mg, Glucuronolacton 500mg, Tyrosin 500mg, Kofein 200mg, Betain HCL 150mg, Histidin HCL 100mg, regulátor »

od 379 Kč

v 10 obchodech

AMIX Multi-HD Liquid Caps 60 kapslí

AMIX Multi-HD Liquid Caps 60 kapslí

Multi-HD Liquid Caps 60 kapslí od Amixu je složen z komplexních vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro zdravý chod člověka. Nejlepší multivitamín je obohacen o ovocné a zeleninové extrakty. Vitamínový komplex je

od 365 Kč

v 6 obchodech

Amix Life s Vitality Active Stack 60 tablet

Amix Life s Vitality Active Stack 60 tablet

Amix™ Life’s Vitality je jedním z nejkomplexnějších multivitaminových produktů na trhu. Poskytuje směs vitamínů a minerálů spolu s dávkou ovocných a zeleninový výtažků, antioxidantů, bylin, enzymů a dalších důležitých prvků pro podporu každodenní »

od 355 Kč

v 6 obchodech

Reflex Nutrition Colostrum 100 kapslí

Reflex Nutrition Colostrum 100 kapslí

Reflex Colostrum (kolostrum), kterému se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjímečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je

od 348 Kč

v 11 obchodech

Amix Multi Mega Sport Stack 120 tablet

Amix Multi Mega Sport Stack 120 tablet

Multi Mega Sport Stack je speciální multivitamínový a multiminerálový komplex, který je svým složením určen především pro aktivní sportovce a fyzicky extrémně zatížené jedince. AMIX™ Multi Mega Stack je směs vybraných vitamínů a minerálních látek. »

od 330 Kč

v 9 obchodech

Amix Vitamin E Life+ GreenDay 200 kapslí

Amix Vitamin E Life+ GreenDay 200 kapslí

Vitamin E Amix 400 I.U. LIFE+ pochází z další řady Amixu GreenDay. Doplněk slouží k podpoře zdraví a imunity. Vysoký obsah vitamínu E a C, minerálů selenu a zinku. Vitamínový doplněk Amix se doporučuje po intenzivní fyzické

od 317 Kč

v 6 obchodech

Amix Daily One 60 tablet

Amix Daily One 60 tablet

Doporučené dávkování: Denní dávka je 1 tableta. Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo »

od 269 Kč

v 8 obchodech

Amix Calcium + Mg + Zn 100 tablet

Amix Calcium + Mg + Zn 100 tablet

Minerální doplněk od Amix Nutrition se základními látkami vápníku, hořčíku a zinku. Tyto složky jsou důležité pro běžné funkce organismu.    

od 265 Kč

v 8 obchodech

NUTREND MULTIVITAMIN COMPRESSED 60 kapslí

NUTREND MULTIVITAMIN COMPRESSED 60 kapslí

Multivitamin Compressed tvoří ty nejzákladnější vitamíny pro lidský organismus. Dále je složen z Vitality komplexu, což jsou účinné extrakty přírodních výtažků. Vitamínový doplněk lze užívat v případě oslabení imunity nebo

od 250 Kč

v 8 obchodech

Taurine 120 kapslí

Taurine 120 kapslí

Taurin Amix 120 kapslí je předtréninkový suplement, který je oblíbený ve výkonnostních sportech a kulturistice. Řadí se do kategorie stimulantů. Každá kapsle obsahuje 1000 mg taurinu. Taurin Amix nabudí váš trénink k

od 240 Kč

v 7 obchodech

Reflex Nutrition Zinc Matrix 100 kapslí

Reflex Nutrition Zinc Matrix 100 kapslí

Zinc Matrix Je unikátní synergická kombinace minerálů, vázaných u vybraných forem v chelátech na aminokyseliny a organické kyseliny, určená k přirozené stimulaci tvorby ..........Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat »

od 239 Kč

v 6 obchodech

Amix B-Complex + Vitamin C&E 90 kapslí

Amix B-Complex + Vitamin C&E 90 kapslí

Složení: Kyselina askorbová, Uhličitan vápenatý, D-pantothenan vápenatý, DL-alfa-tekoferyl acetát, Nikotinová kyselina, Thiamin HCl, Riboflavin, Pyridoxin HCl, Kyselina listová, biotin, Kyanokobalamin, Oxid zinečnatý, Celulosa, Stearát hořečnatý »

od 230 Kč

v 9 obchodech

Reflex Nutrition Vitamin D3 100 kapslí

Reflex Nutrition Vitamin D3 100 kapslí

Vitamín D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému.......................Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové »

od 229 Kč

v 14 obchodech

Vita Harmony Imunofruit gummies 100 tablet

Vita Harmony Imunofruit gummies 100 tablet

VitaHarmony Imunofruit gummies 100 tablet Imunofruit gummiesImunoFruit Gummies je komplex vitaminu C se zinkem a echinaceou (Echinacea purpurea) pro podporu imunitního systému. Díky pektinové formě se gummies »

od 199 Kč

v 6 obchodech

Reflex Nutrition - Omega 3 1000mg 90 kapslí

Reflex Nutrition - Omega 3 1000mg 90 kapslí

Omega 3 značky Reflex Nutrition jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA a DHA, které nejsou snadno

od 185 Kč

v 16 obchodech

VitaHarmony Coenzym Q10 Forte 30 mg

VitaHarmony Coenzym Q10 Forte 30 mg

VitaHarmony Coenzym Q10 forte natural 30 mg + vit. E 60 t Coenzym Q10 Forte (30 mg) + Vitamin E (15 mg) - 60 tob.S vitaminem E pro ochranu buněk před oxidativním stresem Koenzym Q10 neboli ubichinon je látka přirozeně »

od 171 Kč

v 6 obchodech

UNIOS PHARMA Trophic Dolomit plus tbl. 90

UNIOS PHARMA Trophic Dolomit plus tbl. 90

Dolomit je přírodní forma vápníku a hořčíku ve vyváženém poměru. Působí detoxikačně, protialergicky a protizánětlivě. Povzbuzuje obranyschopnost organismu a je velice důležitý pro výstavbu kostí, svalů a zubů. Popis Kdy Dolomit Plus pomáhá: uvolňuje při »

od 159 Kč

v 10 obchodech

Amix Vitamin C 1000 mg + Rose Hips 100 kapslí

Amix Vitamin C 1000 mg + Rose Hips 100 kapslí

Amix Vitamin C - kombinace kyseliny askorbové a extraktu z šípků s efektem prodlouženého účinku. Každá kapsle obsahuje 1000 mg vitamínu C. Díky přídavku šípkového extraktu se vitamín C vstřebává postupně několik hodin.

od 149 Kč

v 9 obchodech

Vita Harmony Imunofruitík gummies děti 50 tablet

Vita Harmony Imunofruitík gummies děti 50 tablet

ImunoFruitík Gummies rozšířil novou řadu pektinových produktů určených pro děti od 3 let. Obsahuje vitamin C, zinek a echinaceu (Echinacea purpurea) pro podporu imunitního systému. Díky pektinové formě se gummies velmi

od 139 Kč

v 6 obchodech

VitaHarmony Antioxidant new Formula 60 tablet

VitaHarmony Antioxidant new Formula 60 tablet

Přípravek obsahuje čtyři účinné složky s přídavkem hroznových semínek a beta karotenu, jejichž antioxidační účinky se synergicky podporují. Extrakt z hroznových semínek obsahuje flavonoidy, které působí na kapilární propustnost a křehkost žil a cév. »

od 106 Kč

v 7 obchodech

Prom-in Vitamín C 800 mg se šípky 60 tablet

Prom-in Vitamín C 800 mg se šípky 60 tablet

Vitamin C 800 + rose hip extract Vitamín C patří

od 99 Kč

v 5 obchodech

VitaHarmony C-komplex formula 1000 60 tablet

VitaHarmony C-komplex formula 1000 60 tablet

VitaHarmony C komplex formula 1000 se šípky a echin 60tbl C-komplex - Formula 1000 se šípky a echinaceou - 60 tbl.Obsahuje jedinečnou kompozici tří účinných látek: vitamin C, echinaceu a bioflavonoidy ze šípků, které se efektivně synergicky podporují. »

od 99 Kč

v 7 obchodech

VITA HARMONY VitaHarmony Komplex B vitaminů tbl. 60

VITA HARMONY VitaHarmony Komplex B vitaminů tbl. 60

VitaHarmony Komplex vitamínů B forte 60 tablet Komplet vitaminů B forte, 60 tbl.Přípravek je kompletem deseti vitaminů skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, kyselina pantothenová »

od 95 Kč

v 8 obchodech

Vitamin C 100mg MIX 120 tablety

Vitamin C 100mg MIX 120 tablety

Obsahuje vynikající cumlací tablety s příchutí pomeranč a malina v různém poměru. Lidský organismus si vitamin C nedovede sám vytvářet, a proto je závislý na jeho příjmu v potravě nebo doplňcích stravy. Potřeba vitaminu C se zvyšuje zejména »

od 79 Kč

v 7 obchodech

Vita Harmony Antacid žvýkací 60 tablet

Vita Harmony Antacid žvýkací 60 tablet

Přípravek Antacid obsahuje vápník v příjemné formě žvýkacích tablet s ovocnými příchutěmi citrónu, pomeranče a višně bez nutnosti zapíjení. Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů a metabolismu. Přípravek je

od 85 Kč

ve 4 obchodech

Viridian High Potency Digestive Aid 90 kapslí

Viridian High Potency Digestive Aid 90 kapslí

Viridian High Potency Digestive Aid - účinná kombinace enzymů, betainu HCl, máty a zázvoru.    Svou čistotou a složením splňuje tento produkt parametry

od 438 Kč

ve 4 obchodech

Hi Tec Nutrition Zinc Mag 120 kapslí

Hi Tec Nutrition Zinc Mag 120 kapslí

ZMA Zinc Mag je patentovaná forma zinku a hořčíku a je určená ke svalové podpoře. ZMA HiTec najde uplatnění v silovém tréninku a u aktivních sportovců. Spojení zinku a hořčíku přináší zdvojenou alternativu výkonnostní

od 328 Kč

ve 3 obchodech

Reflex Nutrition Zinc Matrix 90 kapslí

Reflex Nutrition Zinc Matrix 90 kapslí

Zinc Matrix je unikátní synergická kombinace minerálů, vázaných v chelátech na aminokyseliny, určená k přirozené stimulaci tvorby testosteronu. Je unikátní synergická kombinace minerálů, vázaných v chelátech na aminokyseliny, určená k přirozené stimulaci »

od 278 Kč

ve 3 obchodech

AMIX B-Complex Life Natural 60 kapslí

AMIX B-Complex Life Natural 60 kapslí

B-Complex LIFE+ Amix Nutrition ze série GreenDay jsou vitamíny nezbytné k pro správné fungování metabolismu. Hlavní zdroj tohoto B-komplexu jsou kvasnice. GreenDay® B-Complex LIFE+ obsahuje unikátní surovinu Lalmin®

od 264 Kč

ve 4 obchodech

Scitec Nutrition Omega 3 100 kapslí

Scitec Nutrition Omega 3 100 kapslí

Scitec Omega 3 100 kapslí Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Přeměna kyseliny alfa-linoleové na kyselinu eikosapentaenovou (EPA) není z různých důvodů vždy vyhovující. Z toho důvodu je potřebný »

od 249 Kč

ve 3 obchodech

Reflex Nutrition Albion Magnesium 90 kapslí

Reflex Nutrition Albion Magnesium 90 kapslí

Albion® Magnesium Novinka značky Reflex, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí. Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a »

od 245 Kč

ve 4 obchodech

Ariana Dual-Core AB Wheel PS-4042

Ariana Dual-Core AB Wheel PS-4042

Dual Core kolečko je stabilní kolečko na posilování a je vhodné pro jakoukoliv úroveň cvičení. Jeho manipulace je tak snadná, že se hodí pro každého sportovce. Moderní sportovní pomůcka

od 238 Kč

ve 3 obchodech

Vita Harmony Antacid žvýkací XXL ovocný 180 tablet

Vita Harmony Antacid žvýkací XXL ovocný 180 tablet

VitaHarmony Antacid žvýkací XXL 180 tablet ovocný Antacid žvýkací - 170+10 tbl. zdarma, ovocné příchutě, XXL economyPřípravek Antacid obsahuje vápník v »

od 235 Kč

ve 3 obchodech

Aminostar One Daily 60 tablet

Aminostar One Daily 60 tablet

One Daily obsahuje spektrum vitaminů i esenciálních minerálů. One Daily Multivitamínový komplex pro aktivní sportovce.Aktivní látkyMnožství/1 kapsle% DDD*Vitamín »

od 199 Kč

ve 3 obchodech

Hi Tec Nutrition Vitamin A-Z antioxidant 900 mg 120 tablet

Hi Tec Nutrition Vitamin A-Z antioxidant 900 mg 120 tablet

Každá tableta VITAMIN A-Z ANTIOXIDANT FORMULA vám dodává kombinaci 28 životně nenahraditelných vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Již 2 tablety kryjí denní potřebu, přičemž tablety jsou v retardované formě - "time-released", tj. účinné »

od 155 Kč

ve 3 obchodech

Power System FITNESS Rukavice

Power System FITNESS Rukavice

Fitness rukavice jsou vyrobeny z elastického, prodyšného materiálu, mají dvojité prošívání na citlivých místech, vyztuženou oblast dlaně a palce a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

od 149 Kč

ve 3 obchodech

MUSCLE SPORT Multivitamín 90 tablet

MUSCLE SPORT Multivitamín 90 tablet

MULTIVITAMIN Tabs je kombinace vitaminů a stopových prvků, která byla vyvinuta pro potřeby aktivních i příležitostních sportovců. Ve 3 tabletách je obsaženo 100 % DDD vitaminů a 30 % DDD stopových prvků. Vitaminy a minerální látky přispívají k: »

od 125 Kč

ve 3 obchodech

Vita Harmony Jablečný ocet vláknina vit.c chrom 90 tablet

Vita Harmony Jablečný ocet vláknina vit.c chrom 90 tablet

V kombinaci s vlákninou, chromem a vitaminem C. Chrom napomáhá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Zvýšením kyselosti v trávicím traktu dochází k postupnému úbytku škodlivých bakterií ve střevě. Obsažená vláknina je ve formě inulinu, »

od 117 Kč

ve 4 obchodech

AMIX PH-Active Regulator 120 kapslí

AMIX PH-Active Regulator 120 kapslí

Amix  pH Active Regulator 120 kapslí udržuje v těle rovnováhu. Přípravek obsahuje přírodní zdroje a minerály. Zároveň podporuje organismus a napomáhá optimalizovat vnitřní prostředí člověka. Regulator pH v těle obsahuje

od 339 Kč

ve 2 obchodech

Vito Life Bromelain + Papain 100 kapslí

Vito Life Bromelain + Papain 100 kapslí

Co je bromelain a papain? Zatím co bromelain je enzym, který se nachází v čerstvém ananasu, papain je enzym, jenž se získává z tropické rostliny papája, pěstované především v oblastech kolem rovníku. Kombinace těchto dvou enzymů je proslulá zejména »

od 228 Kč

ve 2 obchodech

Survival Caffeine fair power 120 tablet

Survival Caffeine fair power 120 tablet

Enzymes Fair Power je směs účinných trávicích enzymů - amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy - s ochrannou známkou DigeZyme®. Enzymy Enzymes Fair Power jsou vhodné pro všechny sportovce, kteří přijímají denně větší množství potravy (pro zajištění »

od 198 Kč

ve 2 obchodech

Nutristar Magnesium B-komplex 90 tablet

Nutristar Magnesium B-komplex 90 tablet

Nutristar Magnesium B-komplex 90 tablet Magnesium B-komplexJedinečná kombinace hořčíku a vitaminů skupiny B, které posilují jeho využití a účinnost. Výrobek »

od 171 Kč

ve 2 obchodech

Hi Tec Nutrition Vitamin A-Z antioxidant 900 mg 60 tablet

Hi Tec Nutrition Vitamin A-Z antioxidant 900 mg 60 tablet

Každá tableta VITAMIN A-Z ANTIOXIDANT FORMULA vám dodává kombinaci 28 životně nenahraditelných vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Již 2 tablety kryjí denní potřebu, přičemž tablety jsou v retardované formě - "time-released", tj. účinné »

od 128 Kč

ve 2 obchodech

ATP Vitamin C 1000 mg + šípek + bioflavonoidy 60 tablet

ATP Vitamin C 1000 mg + šípek + bioflavonoidy 60 tablet

VITAMIN C přispívá k udržení obranyschopnosti organismu a správné funkci imunitního systému během fyzické zátěže i po ní. Napomáhá tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, cév, dásní a zubů. Podporuje vstřebávání železa přijímaného stravou a »

od 104 Kč

ve 2 obchodech

VitaHarmony CentralVita Energy multivitamin 300 tablet

VitaHarmony CentralVita Energy multivitamin 300 tablet

CentralVita® Energy - vyvážená formule obsahuje celkový komplex vitaminů a minerálních látek. Biotin ze skupiny vitaminů B přispívá k psychické činnosti a činnosti nervové soustavy. Hořčík napomáhá k elektrolytické rovnováze, která hraje důležitou roli »

od 534 Kč

v 1 obchodě

Viridian Organic Vitamin D 60 kapslí

Viridian Organic Vitamin D 60 kapslí

Organic Vitamin D 100% BIO forma vitamínu D z extraktu žampionu dvouvýtrusého (Agaricus bisporus). Dávkování: Berte průběžně 1-2 kapsle denně, po jídle. Zapijde dostatečně vodou. Balení obsahuje 30-60 »

od 385 Kč

v 1 obchodě

Aminostar Multi Mega Sport 120 kapslí

Aminostar Multi Mega Sport 120 kapslí

Profesionální multivitamin-minerálová formule, speciálně vytvořená pro všechny aktivní sportovce, profesionály a těžce pracující. SLOŽENÍ: Jedna tableta obsahuje: * Provitamin A (Beta Karoten, 7,2 mg) * Vitamin A (Retinol, 1,888 mg) * Vitamin B1 (Thiamin »

od 339 Kč

v 1 obchodě

REFLEX NUTRITION DigeZyme 160 mg 90 kapslí

REFLEX NUTRITION DigeZyme 160 mg 90 kapslí

JEDEN Z NEJOBLÍBENĚJŠÍCH PRODUKTŮ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ Novinka značky Reflex, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na správný stav zažívacího systému, který přímo souvisí s celkovou tělesnou kondicí. »

od 298 Kč

v 1 obchodě

VitaHarmony CentralVita Energy multivitamin 100 tablet

VitaHarmony CentralVita Energy multivitamin 100 tablet

CentralVita® Energy - vyvážená formule obsahuje celkový komplex vitaminů a minerálních látek. Biotin ze skupiny vitaminů B přispívá k psychické činnosti a činnosti nervové soustavy. Hořčík napomáhá k elektrolytické rovnováze, která hraje důležitou roli »

od 280 Kč

v 1 obchodě

Vita Harmony Jablečný ocet 500 mg 150 tablet

Vita Harmony Jablečný ocet 500 mg 150 tablet

Jablečný ocet je tradiční léčebný a podpůrný prostředek. Aktivní složkou jablečného octa je kombinace kyseliny octové s vitaminy, minerály a stopovými prvky. Nejvýznamnějšími jsou: vitaminy skupiny B, biotin, vitamin C, jablečný pektin, sodík, draslík, »

od 260 Kč

v 1 obchodě

SURVIVAL Enzymes Fair power 60 tablet

SURVIVAL Enzymes Fair power 60 tablet

Survival Enzymes Fair Power 60 tablet nakupujte v sekci Vitamíny a minerály. Další Výživa a nápoje značky Survival nakupujte výhodně na sportilo.cz. Survival Enzymes Fair Power - V případě, že dodáváte Vašemu tělu vitamíny z doplňků sportovní výživy, měli »

od 200 Kč

v 1 obchodě

Vito Life Multivitamín multiminerál 100 kapslí

Vito Life Multivitamín multiminerál 100 kapslí

Doplněk stravy Multivitamín & Multiminerál už nemůže být praktičtější - místo toho, abychom museli každý den užívat sedm různých tablet, bude nám stačit jedna tableta Multivitamínu. Ten totiž sdružuje sedm důležitých vitamínů - vitamíny A, C, D3, E, »

od 188 Kč

v 1 obchodě

Nutristar Yucca 100 tablet

Nutristar Yucca 100 tablet

Přípravek obsahuje extrakt z rostliny Yucca schidigera. Tato palma původem ze Severní a Jižní Ameriky je ceněná především pro vysoký obsah saponinů, tělu prospěšných enzymů a antioxidantů. Látky v yucce obsažené podporují pročišťování »

od 180 Kč

v 1 obchodě

Vita Harmony C-komplex formula 500 60 tablet

Vita Harmony C-komplex formula 500 60 tablet

Plody tropické rostliny Malpighia glabra - barbadoské třešně, známé též jako acerola, jsou velmi bohaté na vitamin C. Obsahují až 30 x více vitaminu C než citrusy. Tento přípravek obsahuje přírodní vitamin C z aceroly a vitamin C ve formě »

od 176 Kč

v 1 obchodě

Maxivita Odkyselení organizmu 110 g

Maxivita Odkyselení organizmu 110 g

Překyselení organizmu může být příčinou mnoha problémů. Nevyvážený poměr kyselin a zásad se tělo snaží vykompenzovat mnoha mechanizmy, např. odčerpáváním minerálních látek z kostí, zubů, vlasů i nehtů. Vzniklý deficit je nutné doplnit, aby »

od 86 Kč

v 1 obchodě

Vita Harmony B komplet Junior od 5ti let 60+10 tablet

Vita Harmony B komplet Junior od 5ti let 60+10 tablet

Přípravek je komplexem vitaminů skupiny B, které patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě. Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, kyselina pantothenová snižuje míru únavy a vyčerpání. Vitamin B6 napomáhá činnosti nervové soustavy a »

od 80 Kč

v 1 obchodě

Maxivita Energy Power Taurin+Guarana 12 sáčků

Maxivita Energy Power Taurin+Guarana 12 sáčků

MaxiVita® Energy Power - je moderním doplňkem stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe »

od 68 Kč

v 1 obchodě

Maxivita Magnézium + B komplex + Vit C 16 sáčků

Maxivita Magnézium + B komplex + Vit C 16 sáčků

MaxiVita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamin C je moderní doplněk stravy v praktických jednorázových sáčcích, které umožňují vysoce komfortní užívání bez nutnosti zapíjení. Aktivní látky jsou pro organizmus lépe vstřebatelné, s »

od 60 Kč

v 1 obchodě

Maxivita železo + Kyselina Listová 30 tablet

Maxivita železo + Kyselina Listová 30 tablet

Podpora krvetvorby Železo je důležitá minerální látka, která je stejně jako kyselina listová nezbytná pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva - hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho »

od 51 Kč

v 1 obchodě

Haas Junior malina 20 šumivých tablet

Haas Junior malina 20 šumivých tablet

Šumivé tablety - multivitamín pro děti od 4 let Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce. SLOŽENÍ obsahuje: vitaminy DÁVKOVÁNÍ 1 tabletu »

od 40 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.