MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Vitamíny a přírodní přípravky » Bylinné přípravky » Srovnání cen ENERGY Audiron 30 ml

Bylinné přípravky

ENERGY Audiron 30 ml

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 8594069934212

Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen ENERGY Audiron 30 ml

ENERGY Audiron 30 ml v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 2 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti ENERGY Audiron 30 ml

  • zatím jsem nevyzkoušela

Specifikace ENERGY Audiron 30 ml

Kategorie Bylinné přípravky
Výrobce ENERGY
Nejnižší cena 254 Kč

Bioinformační bylinný přípravek k vnějšímu užití:     PROBLÉMY S UŠIMA A SLUCHEM     INFEKCE ZPŮSOBENÉ HERPETICKÝMI VIRY     NACHLAZENÍ, BOLESTI ZUBŮ, KOŽNÍ OBTÍŽE ... a dál?

Produkt ENERGY Audiron 30 ml

ENERGY Audiron 30 ml - parametry

Název produktu: ENERGY Audiron 30 ml
Výrobce: ENERGY
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 337 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy. Popis Kdy Audiron pomáhá: při zánětech středního ucha, oparech, pro běžné čistění uší po koupeli, má protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky, má příznivé účinky na poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty. Produkt Audiron obsahuje: Kakost smrdutý - při vnějším použití účinkuje na otoky a tlumí výskyty ekzémů a akné. Působí svíravě a používá se při léčbě ušních zánětů. Jitrocel kopinatý - zevně se používá pro své protizánětlivé účinky na špatně se hojící rýny a vředy. Používá se také při léčbě ušních zánětů, nebo zánětů nehtových lůžek. Má silné protiplísňové účinky. Kostival lékařský - urychluje hojení kostí, tkání, pohmožděnin, hematomů, bércových vředů hemoroidů a různých ran. Obsahuje vysoce hojivý alantoin a mnohé účinné látky. Sadec konopáč - má silné imunomodulační účinky, zevně se užívá na omývání hnisavých a nehojících se ran, bércových vředů apod. Lichořeřišnice větší - působí bakteriostaticky (silné přírodní antibiotikum) proti stafylokokům, streptokokům, salmonelám a dalším druhům bakterií. Zevně lze využít i proti padání vlasů a pro podporu jejich růstu. Jírovec maďal - má protizánětlivé účinky. Tlumí a odstraňuje otoky, pozitivně působí na pružnost a pevnost cévních stěn. Používá se při zánětech, angínách, hemoroidech, otocích. Krvavec toten - má výrazné stahující, antiseptické a protizánětlivé účinky. Zevně se užívá jako kloktadlo při krvácení dásní i při angíně, přikládá se na vředy i rány. Komplex bioinformací - působí protizánětlivě, protihorečnatě, antibakteriálně a antialergicky. Má protivirové a analgetické účinky. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu. Jablečný ocet - pro své výrazné hojivé a protiplísňové účinky se využívá při různých zánětlivých stavech, oparech i plísních. Snižuje bolest  a odstraňuje svědění. Myrhový a geraniový olej - mají hojivé, antiseptické, adstringentní a protizánětlivé účinky. Ricinový olej - při zevní aplikaci má hojivé účinky, příznivě působí na bradavice a napomáhá přirozené regeneraci pleti. Vitamín E - jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Při vnější aplikaci pomáhá chránit pokožku před vedlejšími účinky slunečního záření a zlepšuje hojení ran. Doporučené kombinace napomáhají: při bolestech zubů: ARTRIN a ARTRIN PROFI - potírejte tváře v místě bolesti zubů, při hučení, pískání a šumění v uších a poruchách sluchu: vnitřně užívejte KOROLEN, RENOL, případně KING KO


Zkušenosti s ENERGY Audiron 30 ml

lara, 18. července 2016


PRO:   zatím jsem nevyzkoušela
PROTI:

doporučuji.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro ENERGY Audiron 30 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

ENERGY Spiron spray 50 ml

ENERGY Spiron spray 50 ml

Spiron spray obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Spiron spray ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i »

od 253 Kč

v 12 obchodech

ENERGY Artrin 100 g

ENERGY Artrin 100 g

Cytosan je přírodní glycerinové mýdlo obsahující bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou »

od 120 Kč

v 6 obchodech

Energy Artrin XXL 250 ml

Energy Artrin XXL 250 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační krém Artrin XXL s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájská ovlivňuje především dráhu sleziny, tří zářičů, žaludku, dráhu početí, tenkého a tlustého střeva, šlachosvalové »

od 977 Kč

v 7 obchodech

ENERGY Vironal 30 ml

ENERGY Vironal 30 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Vironal vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny, boční větev dráhy jater, a tím i »

od 388 Kč

v 17 obchodech

Energy Protektin XXL 250 ml

Energy Protektin XXL 250 ml

Bioinformační širokospektrální regenerační krém Protektin s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájská ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu jater, žlučníku, žaludku, sleziny, a tím i stavy spojené s »

od 987 Kč

v 6 obchodech

Energy Tribulus Terrestris 30 ml

Energy Tribulus Terrestris 30 ml

Tribulus terrestris forte je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z nati kotvičníku zemního. Doplněk stravy Tribulus terrestris Forte obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt se

od 412 Kč

v 7 obchodech

ENERGY Korolen 30ml

ENERGY Korolen 30ml

Bioinformační přípravek Korolen se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje zejména dráhu srdce, osrdečníku, tří zářičů, sleziny a řídící dráhu. Dále má »

od 394 Kč

v 13 obchodech

ENERGY Renol 30 ml

ENERGY Renol 30 ml

Renol je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Renol ovlivňuje zejména dráhu ledvin a močového měchýře, sleziny, žaludku, boční »

od 328 Kč

v 15 obchodech

ENERGY Probiosan tbl. 90

ENERGY Probiosan tbl. 90

Probiosan je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa obohacenou o inulin a účinný probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium. Přípravek je vhodný jako doplněk stravy pro osoby se »

od 302 Kč

v 11 obchodech

ENERGY Audiron 30 ml

ENERGY Audiron 30 ml

Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy »

od 254 Kč

v 16 obchodech

Aurecon RingStop 30 tablet

Aurecon RingStop 30 tablet

Obsažené ginkgo biloba podporuje periferní (cévní) oběh, což přispívá k dobrému sluchu. Třezalka, která je další účinnou látkou výrobku Fytofontana Aurecon Ring stop, přispívá k vyrovnanému psychickému stavu, mentálnímu zdraví a ulehčuje relaxaci. Extrakt »

od 174 Kč

v 12 obchodech

HERB-PHARMA AG Fytofontána Aurecon drops forte Junior 10ml

HERB-PHARMA AG Fytofontána Aurecon drops forte Junior 10ml

Nedostatečná pozornost věnovaná hygieně vnějšího ucha může vést ke zhoršení  průchodnosti zvukovodu. Důsledkem toho může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku příznivých podmínek pro mikroorganismy, které mohou být zdrojem zápalu a dalších »

od 109 Kč

v 9 obchodech

AROMATICA CZ AROMATICA Kosmín bylinná regenerační mast na rty 25ml

AROMATICA CZ AROMATICA Kosmín bylinná regenerační mast na rty 25ml

Bylinná regenerační mast s heřmánkem a kafrem, jejímž základem je bílá vazelína. Tento masťový základ je využíván již více než 100 let (od roku 1878). Výhodou vazelíny je její chemická indiferentnost, stálost a nedráždivost (která je důležitá zvláště »

od 75 Kč

v 13 obchodech

MycoMedica YaoMedica, Utišení zvonků 50ml

MycoMedica YaoMedica, Utišení zvonků 50ml

Základem tinktury Utišení zvonků jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme. Tinktura doplňuje Shen Yin (Yin Ledvin) a vede energii do uší. Jedná se o jednu »

od 269 Kč

ve 4 obchodech

ENERGY Biotermal 350 g

ENERGY Biotermal 350 g

Bioinformační koupelová sůl Biotermal z termální vody vřídla Podhájská obsahuje účinné látky podpořené bioinformacemi, které výrazně posilují celkový regenerační efekt. Koupel se solí Biotermal prospívá kondici i kráse a přispívá k rovnováze duše a těla. »

od 230 Kč

ve 4 obchodech

HERB-PHARMA AG Fytofontána Aurecon drops forte 10ml

HERB-PHARMA AG Fytofontána Aurecon drops forte 10ml

Nedostatečná péče věnovaná hygieně vnějšího ucha může vést ke zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem toho může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku příznivých podmínek pro mikroorganismy, které mohou být zdrojem zápalu a dalších »

od 119 Kč

ve 3 obchodech

Aurecon ušní svíčky natural

Aurecon ušní svíčky natural

Ušní svíčky AURECON jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. - Teplo ze svíčky zahřívá i mikrosystém ušního laloku a tak působí na reflexní zóny, které touto simulací příznivě ovlivňují průběh onemocnění z nachlazení. Upravuje »

od 105 Kč

ve 4 obchodech

HERB-PHARMA AG Fytofontána Aurecon drops 10 ml

HERB-PHARMA AG Fytofontána Aurecon drops 10 ml

Nedostatečně pečlivá hygiena vnějšího ucha může vést k zhoršení průchodnosti zvukovodu. Důsledkem může být nejen snížení přenosu zvuku, ale i možnost vzniku podmínek pro existenci mikroorganismů, které jsou zdrojem zdravotních problémů s možnými vážnými »

od 89 Kč

ve 3 obchodech

Energy Hawaii Spirulina tabs 200 tablet

Energy Hawaii Spirulina tabs 200 tablet

Doplněk stravy Hawaii Spirulina tabs V čisté mořské vodě, uprostřed panenské přírody Havajských ostrovů, získáváme tu nejlepší spirulinu na světě. Její naprostá výjimečnost spočívá v jedinečném prostředí, ve kterém

od 390 Kč

v 1 obchodě

Starlife Cell Guard (Revenol) 60 kapslí

Starlife Cell Guard (Revenol) 60 kapslí

Cell Guard je kombinovaná formule s vysokým množstvím účinných antioxidantů, látek, které likvidují nestabilní kyslíkové molekuly, tzv. volné radikály. Popis Obsažené složky - kurkuma dlouhá, extrakt ze semen révy vinné, Ginkgo biloba, vitamíny C a E a »

od 699 Kč

ve 2 obchodech

Energy Gynex 30 ml

Energy Gynex 30 ml

Zvýhodněné balení doporučené kombinace Gynex + Cytovital Gynex 30ml Gynex je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený

od 370 Kč

ve 2 obchodech

Energy Artrin balm 50 ml

Energy Artrin balm 50 ml

Složení :Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EUAqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Stearyl dimethicone octadene, Acrylates/steareth-20 methacrylate crosspolymer, Cyclomethicone dimethicone crosspolymer, Caprylic/capric triglyceride, »

od 161 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.