Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rebecca Bachstein: Tarot andělů světla

Knihy naučná literatura

Rebecca Bachstein: Tarot andělů světla

Hodnocení: 1x
  • 4

Kyvadlo vám odpoví na otázky všeho druhu. Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak. Více informací o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rebecca Bachstein: Tarot andělů světla koupíte i tady

Specifikace Rebecca Bachstein: Tarot andělů světla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 229 Kč

Tento tarot andělů světla spojuje energie andělů s moudrostí tarotu. V rámci této hluboké symboliky jsou podle staré tradice nejdůležitější andělé a archandělé zobrazeni na 32 kartách. Tarot světla se používá jako univerzální orákulum, s nímž se dají konzultovat všechny důležité otázky života. V přiložené brožurce naleznete možné systémy vykládání a rovněž podrobné výklady ke všem tvým otázkám. ... a dál?

Produkt Rebecca Bachstein: Tarot andělů světla

Rebecca Bachstein: Tarot andělů světla - parametry

Název produktu: Rebecca Bachstein: Tarot andělů světla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 99 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kyvadlo vám odpoví na otázky všeho druhu. Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak.

Více informací o práci s kyvadlem a věštění naleznete pod heslem Kyvadla.

Mosaz se používá již od starověku (1000 př. n. l.), ale ve velmi omezeném množství, protože ji bylo těžké vyrobit. Vyráběla se žíháním mědi s oxidem zinečnatým na dřevěném uhlí. Zinek se vyredukoval jako pára a rozpouštěl se v mědi. Mosaz byla velmi drahá, používala se na výrobu mincí a šperků. K přednostem mosazi patří dobrá obrobitelnost, korozivzdornost (pěkný vzhled) a slušná vodivost. MM Publikace: Tarot andělů světla - Karty a kniha - Rebecca Bachstein. Tento tarot andělů světla spojuje energie andělů s moudrostí

tarotu.

V rámci této hluboké symboliky jsou podle staré tradice

nejdůležitější andělé a archandělé zobrazeni na 32 kartách.

Tarot světla se používá jako univerzální orákulum, s nímž se

dají konzultovat všechny důležité otázky života.

V přiložené brožurce naleznete možné systémy vykládání a rovněž

podrobné výklady ke všem tvým otázkám. Publikace: Tarot andělů světla - Karty a kniha - Rebecca Bachstein. Rebecca Bachstein. Tento Tarot andělů světla spojuje energie andělů s moudrostí Tarotu. V rámci této hluboké symboliky jsou podle staré tradice nejdůležitější andělé a archandělé zobrazeni na 32 kartách. Vznikají tak nádherné obrázky, oslovující přímo naše vlastní duševní síly a inspirující celou naši bytost.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.