Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rainer Zitelmann: Proč jsou úspěšní lidé úspěšní

Knihy naučná literatura

Rainer Zitelmann: Proč jsou úspěšní lidé úspěšní

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Proč jsou někteří lidé mnohem úspěšnější než ostatní? Co dělali zakladatelé firem jako Apple, Facebook či Ikea jinak než většina? Díky čemu pohádkově zbohatli Warren Buffet, Jack Welch nebo George Soros? Co stojí za úspěchem neuvěřitelné kariéry Borise Beckera, Garri Kasparova či Madonny? Jak můžete sami ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Proč jsou úspěšní lidé ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rainer Zitelmann: Proč jsou úspěšní lidé úspěšní koupíte i tady

Specifikace Rainer Zitelmann: Proč jsou úspěšní lidé úspěšní

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 203 Kč

Proč jsou někteří lidé mnohem úspěšnější než ostatní? Co dělali zakladatelé firem jako Apple, Facebook či Ikea jinak než většina? Co stojí za úspěchem neuvěřitelné kariéry Heidi Klum, Gari Kasparova č ... a dál?

Produkt Rainer Zitelmann: Proč jsou úspěšní lidé úspěšní

Rainer Zitelmann: Proč jsou úspěšní lidé úspěšní - parametry

Název produktu: Rainer Zitelmann: Proč jsou úspěšní lidé úspěšní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 304 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Proč jsou někteří lidé mnohem úspěšnější než ostatní? Co dělali zakladatelé firem jako Apple, Facebook či Ikea jinak než většina? Díky čemu pohádkově zbohatli Warren Buffet, Jack Welch nebo George Soros? Co stojí za úspěchem neuvěřitelné kariéry Borise Beckera, Garri Kasparova či Madonny? Jak můžete sami dosáhnout vyšších cílů, než o jakých jste si kdy troufli snít? Všechny úspěšné lidi spojují zcela konkrétní způsoby myšlení a životní postoje. Tajemství jejich úspěchu vám odhalí tato kniha. Její autor analyzoval životní cestu padesáti úspěšných osobností a nyní poutavě a zajímavě ukazuje, jak a díky čemu se lidé, kteří mnohdy pocházejí z obyčejných rodin, stali miliardáři nebo světově známými osobnostmi. Dozvíte se, jak úspěšní lidé dokážou proměnit nejtěžší porážky v neuvěřitelná vítězství. A naučíte se, jak používat strategii vítězů a jak sami dosáhnete vyšších cílů, než o jakých jste kdy snili. Z obsahu: O autorovi 7 Úvod 8 Stanovte si vyšší cíle 11 Jak získat důvěru 25 K čemu jsou užitečné problémy 34 Koncentrace 49 Mějte odvahu být jiný 58 Nezávislé myšlení 71 Ochota řešit konflikty 80 Nikdy neakceptujte "ne"! 94 Cílový navigační systém 105 Recept na úspěch: Vytrvalost a chuť experimentovat 114 Nespokojenost jako motor 127 Nápady vás obohatí 139 Umění dobře se prodat 152 Sebekázeň a schopnost nadchnout se 165 Efektivita 172 Buďte rychlejší 179 Peníze 191 Vypětí a relaxace 199 Poděkování 210 Poznámky 211 Seznam literatury 219 Jmenný rejstřík 223 O autorovi: Dr. Rainer Zitelmann (1957) Autor je úspěšným německým podnikatelem a investorem. Jeho firma je lídrem na německém trhu v oblasti poradenství pro realitní a investiční společnosti při strategickém plánování a komunikaci. Než začal v roce 2000 podnikat, byl vedoucím oddělení deníku "Die Welt", šéfredaktorem nakladatelství Ullstein-Propyläen-Verlag a historikem na Freie Universität Berlin. Ve svých knihách se zabývá historií, politikou a ekonomikou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.