MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radomír Čihák: Anatomie 2

Učebnice/Odborná literatura

Radomír Čihák: Anatomie 2

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788024747880

Záleží vám na užitečných informacích? Rádi byste se dozvěděli něco víc o anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí? Pak zpozorněte, když na scénu přichází ojedinělá učebnice Radomíra Čiháka - Anatomie 2! Kniha byla rozšířena o 60 nových obrázků a fotografií a v textu naleznete téměř 500 barevných vyobrazení. Tuhle knížku si do své knihovničky pořídit prostě musíte! více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.68592
skladem

Jaké má kniha
Anatomie 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Radomír Čihák: Anatomie 2

Nejlevnější nabídky

Specifikace Radomír Čihák: Anatomie 2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 182 Kč

Kniha – autor Radomír Čihák, 512 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Druhý díl vynikající učebnice obsahuje anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a klinickou praxi. V učebnici jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro studenty medicíny, jednak vývojová a funkční hlediska. Oproti předchozímu vydání byl text tohoto dílu doplněn o poslední poznatky zejména z oblastí týkajících se vývoje orgánů, genetiky a » ... a dál?

Produkt Radomír Čihák: Anatomie 2

Radomír Čihák: Anatomie 2 - parametry

Název produktu: Radomír Čihák: Anatomie 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 182 Kč
Maximální cena: 1 652 Kč
Ušetríte až: 470 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Druhý díl vynikající učebnice obsahuje anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a klinickou praxi. V učebnici jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro studenty medicíny, jednak vývojová a funkční hlediska. Oproti předchozímu vydání byl text tohoto dílu doplněn o poslední poznatky zejména z oblastí týkajících se vývoje orgánů, genetiky a embryologie. Tento díl upravili a doplnili prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Obrazová dokumentace byla rozšířena téměř o 60 nových obrázků a fotografií, v textu je tak nyní téměř 500 převážně barevných vyobrazení, která jsou originálními díly pracovníků Anatomického ústavu. Vícedílný komplet anatomií hlavního autora prof. MUDr. Radomíra Čiháka, DrSc., je považován za jeden z vrcholů naší odborné literatury jak po stránce didaktické, tak po stránce ilustrací, preciznosti a provedení. Proto je tato vynikající učebnice již mnoho let žádána jak fakultami, tak klinickými pracovišti. Vzhledem k trvalému zájmu autoři dílo stále doplňují o nové poznatky v oboru. Komplet je považován za základní stavební kámen pro celoživotní studium jak v oblastech teoretických, tak v pre- i klinických oborech medicíny. Celá vícedílná didaktická publikace u nás dosud nebyla ve své odborné úrovni překonána a je pravidelně aktualizována podle dosavadních poznatků. Všechny díly jsou bohatě barevně ilustrovány originálními vyobrazeními v celkovém počtu téměř 1400, která se často skládají z několika kreseb.

Seznam skladeb CD 1 ( Nobody But Me ) 1. I Believe In You 2. My Kind Of Girl 3. Nobody But Me 4. On An Evening In Roma (Sotter Celo De Roma) 5. Today (Is Yesterday`s Tomorrow) 6. The Very Thought Of You 7. I Wanna Be Around 8. Someday 9. My Baby Just Cares For Me 10. God Only Knows   CD 2 ( Crazy Love ) 1. Cry Me A River 2. All Of Me 3. Georgia On My Mind 4. Crazy Love 5. Haven`t Met You Yet 6. All I Do Is Dream Of You 7. Hold On 8. Heartache Tonight 9. You`re Nobody Till Somebody Loves You 10. Baby You`ve Got What It Takes 11. At This Moment 12. Stardust 13. Whatever It Takes 14. Some Kind Of Wonderful

Anatomie 2 - Radomír Čihák Trojdílná Anatomie profesora Čiháka et. al., jeden z vrcholů odborné domácí literatury, základní studijní materiál pro mediky, lékaře v atestační přípravě a specialisty v jednotlivých oborech. Nesmí chybět ve Vaší knihovně! z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Radomír Čihák: Anatomie 2

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.