Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Radka Obrtelová: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy

Slovníky

Radka Obrtelová: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy - Radka Obrtelová;Kolektiv. Tento zcela nový anglicko-český slovník středního rozsahu se opírá zejména o slovní zásobu výkladových slovníků (Collins Cobuild, Cambridge International Dictionary of English, Longman Dictionary of Contemporary English ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radka Obrtelová: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy koupíte i tady

Specifikace Radka Obrtelová: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 224 Kč

Tento zcela nový anglicko-český slovník středního rozsahu se opírá zejména o slovní zásobu výkladových slovníků (Collins Cobuild, Cambridge International Dictionary of English, Longman Dictionary of Contemporary English atd.), což zajiš?uje obsahovou správnost hesel a zařazuje jednotlivé ekvivalenty do kontextu tak, aby byl uživatel slovníku co nejpřesněji informován o možném použití slova či fráze. Do slovníku byla zařazena i slova, která nemají v češtině jednoslovný ekvivalent a v angličtině jsou natolik » ... a dál?

Produkt Radka Obrtelová: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy

Radka Obrtelová: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy - parametry

Název produktu: Radka Obrtelová: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 397 Kč
Ušetríte až: 173 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy - Radka Obrtelová;Kolektiv. Tento zcela nový anglicko-český slovník středního rozsahu se opírá zejména o slovní zásobu výkladových slovníků (Collins Cobuild, Cambridge International Dictionary of English, Longman Dictionary of Contemporary English atd.), což zajiš?uje obsahovou správnost hesel a zařazuje jednotlivé ekvivalenty do kontextu tak, aby byl uživatel slovníku co nejpřesněji informován o možném použití slova či fráze. Do slovníku byla zařazena i slova, která nemají v češtině jednoslovný ekvivalent a v angličtině jsou natolik frekventní, že si zaslouží i delší vysvětlení. Jako vůbec první slovník uvádí označení počitatelnosti podstatných jmen, což ulehčí uživateli použití slov ve větě a pomůže mu tak vyřešit otázku, zda to či ono podstatné jméno tvoří množné číslo či nikoliv. Pro upřesnění jednotlivých významových odstínů byly použity české vysvětlivky doplněny o možné kolokace v závorce za slovem. Slovník zachycuje zcela současný anglický jazyk jak v britské tak i v americké podobě. Amerikanizmy jsou doplněny britským protějškem a naopak přímo v textu. Výběr materiálu je zacílen zejména na hovorový jazyk, který se nevyhýbá ani vulgarizmům a slangovým výrazům. Slovník nezapomíná ani na nejnovější výrazy z výpočetní techniky. Výsadou jsou frázová slovesa, která jsou zvýrazněna v rastrových rámečcích za jednotlivými slovesy. Součástí slovníku jsou tematicky uspořádané celostránkové barevné přílohy z oblasti botaniky, zoologie, biologie člověka, odívání, bydlení, sportů apod. V textové části naleznete také názorné černobílé kresby s anglickými i českými popisky. Další přílohy přináší stručnou anglickou a českou gramatiku, zeměpisné názvy, předpony a přípony, seznam nepravidelných sloves a podstatných jmen, seznam zkratek, ale také seznam English false friends, tedy slov, která tím, že jsou v obou jazycích velmi podobná, svádějí k chybám při jejich interpretaci. Zajímavostí je podrobná dvoujazyčná zeměpisná příloha, která podává podrobné informace o zemích, ve kterých je angličtina oficiálním jazykem. Slovník se vzácnou pečlivostí recenzuje doc. Václav Řeřicha z Filozofické fakulty UP, kterému celé dílo vděčí za užitečné opravy, doplňky a vylepšení. Tento zcela výjimečný slovník je určen všem, kteří mají zájem najít si cestu k současné angličtině ve všech jejích podobách! Publikace: Anglicko-český slovník s počitatelností a frázovými slovesy - Radka Obrtelová;Kolektiv. Anglicko-český slov.s počít.. - OLOMOUC - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 688 str. - ISBN: 80-7182-046-6 - Kniha Autor knihy Radka Obrtelová, Vydavatelstvo OLOMOUC Radka ObrtelováOLOMOUCKniha, čeština, 688 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.