MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky

Knihy naučná literatura

Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074323164

Zmizelá Praha-Nevěstince a nevěstky - Radim Kopáč, Josef Schwarz . Publikace představuje zaniklé prostředí křivolakých pražských uliček, honosných i špinavých hampejzů, pochybných náleven, barů a šantánů, ale i soukromých bytů, ve kterých se ženy nejrůznějšího věku nabízely svým klientům. Přibližuje také polosvět ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76066
skladem

Jaké má kniha
Nevěstince a nevěstky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky

Specifikace Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 291 Kč

Kniha – autor Radim Kopáč; Josef Schwarz, 248 stran, česky. Další svazek populární edice Zmizelá Praha přináší výběr historického fotografického materiálu velmi nezvyklého zaměření. Lokály a zařízení dětem nepřístupné, místa spojená s nočním životem města slibují zážitek velmi nevšední. ... a dál?

Produkt Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky

Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky - parametry

Název produktu: Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 291 Kč
Maximální cena: 338 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zmizelá Praha-Nevěstince a nevěstky - Radim Kopáč, Josef Schwarz . Publikace představuje zaniklé prostředí křivolakých pražských uliček, honosných i špinavých hampejzů, pochybných náleven, barů a šantánů, ale i soukromých bytů, ve kterých se ženy nejrůznějšího věku nabízely svým klientům. Přibližuje také polosvět pasáků a kuplířů, ale i snahy těch, kteří s tímto sociálním problémem bojovali. I když prostituce v Praze bujela už od středověku, obrazový materiál v knize z pochopitelných důvodů pokrývá až období Rakouska-Uherska a první republiky. Zatímco za monarchie bylo provozování prostituce podrobeno úřednímu dohledu a veřejné domy fungovaly oficiálně na základě koncese, za první republiky se nevěstky musely stáhnout do ilegality. Stejně jako předtím také "šlapaly chodník" a své zákazníky "lovily" v nejrůznějších pohostinských zařízeních. Kniha dává nahlédnout do všech těchto míst i do tváří těch, kteří se v tomto světě pohybovali. Průvodní studie pak pojednává titulní problematiku v širším kulturním i společenském kontextu. Zmizelá Praha-Nevěstince a nevěstky - Radim Kopáč, Josef Schwarz od nakladatelství Paseka v kategorii | Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Zmizelá Praha - Nevěstince a nevěstky - Radim Kopáč , Josef Schwarz. Další svazek populární edice Zmizelá Praha přináší výběr

historického fotografického materiálu velmi nezvyklého zaměření.

Lokály a zařízení dětem nepřístupné, místa spojená s nočním životem

města slibují zážitek velmi nevšední. Publikace: Zmizelá Praha - Nevěstince a nevěstky - Radim Kopáč , Josef Schwarz.


Přidat recenzi pro Radim Kopáč, Josef Schwarz: Nevěstince a nevěstky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.