Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radek Wohlmuth, Vladana Rýdlová, Klára Voskovcová: Katalog k výstavě Městem posedlí

Knihy

Radek Wohlmuth, Vladana Rýdlová, Klára Voskovcová: Katalog k výstavě Městem posedlí

Hodnocení: 1x
  • 4

Katalog k výstavě Městem posedlí - kolektiv autorů . Dvojjazyčná publikace (čj a aj) je výjimečným a jediným dokumentem mezinárodní akce MĚSTEM POSEDLÍ. Na sto stranách a prostřednictvím dvaapadesáti fotografií dává nahlédnout nejen do stejnojmenné výstavy, ale provází i po pražských městských plochách, na nichž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Wohlmuth, Vladana Rýdlová, Klára Voskovcová: Katalog k výstavě Městem posedlí koupíte i tady

Specifikace Radek Wohlmuth, Vladana Rýdlová, Klára Voskovcová: Katalog k výstavě Městem posedlí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 254 Kč

Dvojjazyčná publikace (čj a aj) je výjimečným a jediným dokumentem mezinárodní akce MĚSTEM POSEDLÍ. Na sto stranách a prostřednictvím dvaapadesáti fotografií dává nahlédnout nejen do stejnojmenné výst ... a dál?

Produkt Radek Wohlmuth, Vladana Rýdlová, Klára Voskovcová: Katalog k výstavě Městem posedlí

Radek Wohlmuth, Vladana Rýdlová, Klára Voskovcová: Katalog k výstavě Městem posedlí - parametry

Název produktu: Radek Wohlmuth, Vladana Rýdlová, Klára Voskovcová: Katalog k výstavě Městem posedlí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Katalog k výstavě Městem posedlí - kolektiv autorů . Dvojjazyčná publikace (čj a aj) je výjimečným a jediným dokumentem mezinárodní akce MĚSTEM POSEDLÍ. Na sto stranách a prostřednictvím dvaapadesáti fotografií dává nahlédnout nejen do stejnojmenné výstavy, ale provází i po pražských městských plochách, na nichž vznikly ojedinělé velkoformátové malby. Šestadvacet umělců z celé Evropy, USA a samozřejmě z ČR se v Městské knihovně Galerie hlavního města Prahy doslova střetlo s galerijními zdmi a osobitě pojednalo tento výsostně galerijní prostor. Dnes již uznávaní umělci, kteří přicházejí ze světa graffiti a street artu, potvrdili svou pověst legend tohoto žánru, jenž stále vyvolává kontroverzní reakce. Nicky (přezdívky) pod nimiž tvoří a zná je především dnešní mladší a nejmladší generace, mluví samy za sebe: AKAY, BRAD DOWNEY, DELTA, EPOS 257, ESCIF, HONET, HORFE, HOW & NOSM, M-CITY, MASKER, OBIC, PASTA ONER, POET 73, POINT, REBEL INK, SMASH137, SPINO, SWOON, TRON, XDOG, ZEDZ. Katalog v grafické úpravě Petra Štěpána (Studio Najbrt) přináší nejen fotografickou dokumentaci výtvarných děl vzniklých v prvním říjnovém týdnu 2012. Prostřednictvím textu kurátora výstavy Radka Wohlmutha a kompletního seznamu děl (ať již vznikala v galerii či v ulici), je i teoretickou sondou do rozmanitého vizuálního světa urbánního umění dneška. Katalog k výstavě Městem posedlí - kolektiv autorů od nakladatelství Taktum, s,r.o. v kategorii | | Architektura za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.