Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radek Pelánek: Zážitkové výukové programy

Knihy

Radek Pelánek: Zážitkové výukové programy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

multimédia, interakce, diskuse, aktuální témata. Stručný popis knihy Zážitkové výukové programy: Dobrá hra má v sobě výukový prvek a dobrá výuka nese prvky hry. Učitelé často nemají zkušenosti s uváděním náročnějších her a instruktoři zážitkových akcí nejsou zvyklí vkládat do her výukové elementy. Tato publikace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78453
skladem

Jaké má kniha
Zážitkové výukové progr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Pelánek: Zážitkové výukové programy koupíte i tady

Specifikace Radek Pelánek: Zážitkové výukové programy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 175 Kč

Dobrá hra má v sobě výukový prvek a dobrá výuka nese prvky hry. Učitelé často nemají zkušenosti s uváděním náročnějších her a instruktoři zážitkových akcí nejsou zvyklí vkládat do her výukové element ... a dál?

Produkt Radek Pelánek: Zážitkové výukové programy

Radek Pelánek: Zážitkové výukové programy - parametry

Název produktu: Radek Pelánek: Zážitkové výukové programy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 175 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

multimédia, interakce, diskuse, aktuální témata. Stručný popis knihy Zážitkové výukové programy: Dobrá hra má v sobě výukový prvek a dobrá výuka nese prvky hry. Učitelé často nemají zkušenosti s uváděním náročnějších her a instruktoři zážitkových akcí nejsou zvyklí vkládat do her výukové elementy. Tato publikace poskytuje inspiraci oběma skupinám a v tomto směru nemá na trhu konkurenci. Uváděné programy jsou značně rozmanité – od spíše výukových přes diskuzní až po primárně prožitkové programy určené k zamyšlení se nad vlastním životem. Detailní rozpracování několika projektů umožňuje použít je přímo bez velkých nároků na přípravu. Knihu využijí hlavně instruktoři zážitkových akcí a vedoucí volnočasových aktivit pro děti a mladé lidi od 14 do 30 let a také učitelé se zájmem o netradiční metody a prvky výuky. multimédia interakce diskuze aktuální témata Mgr. Radek Pelánek, Ph.D., pracuje jako odborný asistent na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně, výuku obohacuje o herní prvky. Napsal přes dvacet odborných publikací, je autorem knihy Příručka instruktora zážitkových akcí (Portál, 2008) a spoluautorem knihy Šifry a hry s nimi (Portál, 2007). Multimédia, interekce, diskuse, aktuální témata - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 136 str. - ISBN: 97 Radek PelánekMultimédia, interekce, diskuse, aktuální témataPORTÁL 2010Kniha, čeština, 136 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.