Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Radek Malý: Čítanka 4 pracovní sešit

Knihy

Radek Malý: Čítanka 4 pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

modrá řada Prodosu. Pracovní sešit k Čítance 4 je její volnou součástí, ale tvoří s ní organický celek. Podporuje dosahování očekávaných výstupů a rozvoj klíčových kompetencí pomocí úkolů a cvičení různého typu pro zdatné i méně zkušené čtenáře. Prostřednictvím zadání úkolů i jejich řešení se děti dozvídají více o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radek Malý: Čítanka 4 pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Radek Malý: Čítanka 4 pracovní sešit

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 29 Kč

Pracovní sešit k Čítance 4 je její volnou součástí. Tvoří s ní organický celek. Podporuje dosahování očekávaných výstupů a rozvoj klíčových kompetencí pomocí úkolů a cvičení různého typu pro zdatné i ... a dál?

Produkt Radek Malý: Čítanka 4 pracovní sešit

Radek Malý: Čítanka 4 pracovní sešit - parametry

Název produktu: Radek Malý: Čítanka 4 pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 29 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

modrá řada Prodosu. Pracovní sešit k Čítance 4 je její volnou součástí, ale tvoří s ní organický celek. Podporuje dosahování očekávaných výstupů a rozvoj klíčových kompetencí pomocí úkolů a cvičení různého typu pro zdatné i méně zkušené čtenáře. Prostřednictvím zadání úkolů i jejich řešení se děti dozvídají více o tom, co znamená čtení a literatura. Sešit nastiňuje různé možnosti, jak pracovat s ukázkami z učebnic a s ilustracemi. Cvičení ověřují, zda čtenář textu porozuměl a zda si s ním umí poradit. Motivace k zážitkovému čtení je nejdůležitějším záměrem pracovního sešitu. Jak pomocí Pracovního sešitu k Čítance 4 konkrétně dosahovat očekávaných výstupů pro 1. vzdělávací období a rozvíjet klíčové kompetence Vám pak co nejpřehledněji ukáže Průvodce výukou dle RVP na 1. stupni ZŠ (očekávané výstupy, klíčové kompetence, mezioborové souvislosti, průřezová témata). Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.