Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radana Rovena Štěpánková: Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Učebnice/Odborná literatura

Radana Rovena Štěpánková: Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Hodnocení: 1x
  • 4

Milostné hledání, nacházení a ztrácení – Základy psychologie vztahu doprovázené fotografiemi Dalibora Konopáče - Radana Rovena Štěpánková. Kniha obsahuje 22 fotografií, které vznikly ze spolupráce psycholožky Mgr. Radany Roveny Štěpánkové a fotografa Mgr.Dalibora Konopáče. Jedná se o projekt, který spojuje umění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radana Rovena Štěpánková: Milostné hledání, nacházení a ztrácení koupíte i tady

Specifikace Radana Rovena Štěpánková: Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 139 Kč

Kniha obsahuje 22 fotografií, které vznikly ze spolupráce psycholožky Mgr.Radany Roveny Štěpánkové a fotografa Mgr.Dalibora Konopáče. Jedná se o projekt, který spojuje umění výtvarné s psychologický ... a dál?

Produkt Radana Rovena Štěpánková: Milostné hledání, nacházení a ztrácení

Radana Rovena Štěpánková: Milostné hledání, nacházení a ztrácení - parametry

Název produktu: Radana Rovena Štěpánková: Milostné hledání, nacházení a ztrácení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Milostné hledání, nacházení a ztrácení – Základy psychologie vztahu doprovázené fotografiemi Dalibora Konopáče - Radana Rovena Štěpánková. Kniha obsahuje 22 fotografií, které vznikly ze spolupráce psycholožky Mgr. Radany Roveny Štěpánkové a fotografa Mgr.Dalibora Konopáče. Jedná se o projekt, který spojuje umění výtvarné s psychologickým. Každá fotografie se věnuje důležitému aspektu partnerství a k ní neodmyslitelně patří i jeho popis daného. U každého tématu kromě popisu naleznete doporučení a vhodné afirmace, které vám mohou posloužit k rozvoji zdravých a harmonických vztahů. Kniha je rozdělena na tři části: Blok Radosti se věnuje krásným a příjemným aspektům partnerského života, zároveň dává inspiraci, jak je rozvinout a udržet ve vašem životě. Zahrnuje fotografie a texty s názvy: Kontakt začíná; Koketerie; Nejistota námluv; Spoluvládcovství; Svobodní spolu; Vzájemnost; Vztah učí létat; Muž pečuje, žena si to užívá. Blok Zápletky zahrnuje běžné náročné momenty, se kterými se v partnerském životě často setkáváme a potřebujeme je zvládnout co nejlépe, abychom mohli žít v hezkém partnerském vztahu. V tomto bloku se setkáte s fotografiemi: Stres; Jsme odlišní; Spojeni, ale nemilující; Po rozchodu; Nech mě vzletět; Slast trojúhelníku; Prozření. Závěrečný blok Patologie je věnován jevům v partnerském životě, které jsou neslučitelné s životaschopným láskyplným partnerským vztahem, přestože se jich lidé běžně dopouštějí. Setkáme se zde s tématy: Žena povýšila děti nad muže; Porozvodová šarvátka; Muž chrání matku; Předstíraná pozornost aneb Nový vztah po rozchodu; Žena závislá na muži; Citový anorektik; Muž lpí na ženě Milostné hledání, nacházení a ztrácení – Základy psychologie vztahu doprovázené fotografiemi Dalibora Konopáče - Radana Rovena Štěpánková od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.