Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Radana Divínová: Cybersex - Forma internetové komunikace

Učebnice/Odborná literatura

Radana Divínová: Cybersex - Forma internetové komunikace

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Cybersex - forma internetové komunikace - Radana Divínová. Kniha o komunikaci, Internetu a lidské sexualitě. Jak lidé vystupují, komunikují a navazují vztahy ve virtualitě? Co to je cybersex a čím je tak přitažlivý? Jakou roli může mít v životě člověka, jak je vnímán a jak mohou cybersexuální zážitky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88351
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Radana Divínová: Cybersex - Forma internetové komunikace koupíte i tady

Specifikace Radana Divínová: Cybersex - Forma internetové komunikace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Kniha o komunikaci, Internetu a lidské sexualitě. Jak lidé vystupují, komunikují a navazují vztahy ve virtualitě? Co to je cybersex a čím je tak přitažlivý? Jakou roli může mít v životě člověka, jak je vnímán a jak mohou cybersexuální zážitky ovlivnit sexualitu člověka? Kniha umožňuje zorietovat se v problematice cybersexuálních aktivit a zároveň shrnuje poznatky z oblasti psychologie Internetu. ... a dál?

Produkt Radana Divínová: Cybersex - Forma internetové komunikace

Radana Divínová: Cybersex - Forma internetové komunikace - parametry

Název produktu: Radana Divínová: Cybersex - Forma internetové komunikace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Cybersex - forma internetové komunikace - Radana Divínová. Kniha o komunikaci, Internetu a lidské sexualitě. Jak lidé vystupují, komunikují a navazují vztahy ve virtualitě? Co to je cybersex a čím je tak přitažlivý? Jakou roli může mít v životě člověka, jak je vnímán a jak mohou cybersexuální zážitky ovlivnit sexualitu člověka? Kniha umožňuje zorietovat se v problematice cybersexuálních aktivit a zároveň shrnuje poznatky z oblasti psychologie Internetu. Publikace: Cybersex - forma internetové komunikace - Radana Divínová. Autor knihy Radana Divínová, Vydavatelstvo Triton, Forma internetové komunikace Radana DivínováForma internetové komunikaceTritonKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.