Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rachel Carlton Abrams, Mantak Chia: Multi-orgasmická žena - objevte svou vášeň, sílu a radost

Knihy naučná literatura

Rachel Carlton Abrams, Mantak Chia: Multi-orgasmická žena - objevte svou vášeň, sílu a radost

Hodnocení: 1x
  • 4

Objevte svou vášeň sílu a radost. Kniha Multiorgastická žena v sobě spojuje starobylé sexuální praktiky Dálného východu s nejmodernějšími poznatky západní medicíny o sexu a je přínosem pro miliony žen, které jí už zažily. Ženy v jakémkoli věku, ať už s partnerem nebo bez něj, získají praktikováním časem prověřených ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rachel Carlton Abrams, Mantak Chia: Multi-orgasmická žena - objevte svou vášeň, sílu a radost koupíte i tady

Specifikace Rachel Carlton Abrams, Mantak Chia: Multi-orgasmická žena - objevte svou vášeň, sílu a radost

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 196 Kč

Sexuální tajeemství, která by měla znát každá žena. Kniha Multiorgasmická žena je určena pro ženy. Za skvělého odborného vedení se v ní vydáte na intimní cestu za svou touhou a sexuálním uspokojením. Pomůže vám objevit nejen svůj skutečný sexuální potenciál, ale také se naučíte zdravě si užívat život ve svém těle. Kniha začíná testem, který vám pomůže uvědomit si své vlastní sexuální možnosti, které jsou vždy jedinečné. Provede vás sérií cvičení, jež vám umožní zažít mnohonásobné orgasmy a pocit dobrého zdraví a » ... a dál?

Produkt Rachel Carlton Abrams, Mantak Chia: Multi-orgasmická žena - objevte svou vášeň, sílu a radost

Rachel Carlton Abrams, Mantak Chia: Multi-orgasmická žena - objevte svou vášeň, sílu a radost - parametry

Název produktu: Rachel Carlton Abrams, Mantak Chia: Multi-orgasmická žena - objevte svou vášeň, sílu a radost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 236 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Objevte svou vášeň sílu a radost. Kniha Multiorgastická žena v sobě spojuje starobylé sexuální praktiky Dálného východu s nejmodernějšími poznatky západní medicíny o sexu a je přínosem pro miliony žen, které jí už zažily. Ženy v jakémkoli věku, ať už s partnerem nebo bez něj, získají praktikováním časem prověřených cvičení z této knihy mnoho a naučí se nejen, jak mít orgasmus kdykoliv, ale také, kolikrát budou chtít, a prodloužit ho a rozšířit jeho prožitek na celé tělo. Čtení této knihy lze přirovanat k posezení s přítelkyní, lékařkou, která se zaměřuje na ženskou sexualitu a navíc ví všechno o starodávném umění taoistických sexuálních praktik. Díky jejím jednoduchým radám dostane více žen šanci intenzivněji prožívat sexuální rozkoš a dosáhnout mnohonásobného orgasmu... Je to podrobný průvodce pro ženy, jak se stát multiorgasmickými. OBSAH: 1. Vaše sexuální jedinečnost 2. Zažehněte v sobě vnitřní oheň 3. Srdce, duše a sex 4. Dar orgasmu 5. Cesta k orgasmu 6. Celotělní orgasmus 7. Ani mnohonásobným orgasmem to nekončí 8. Péče o sexuální zdraví během života 9. Léčba pohlavních nemocí a antikoncepční metody Příloha: Běžná onemocnění a léky, které mohou ovlivnit váš sexuální život. Seznam cvičení Sexuální tajeemství, která by měla znát každá žena. Kniha Multiorgasmická žena je určena pro ženy. Za skvělého odborného vedení se v ní vydáte na intimní cestu za svou touhou a sexuálním uspokojením. Pomůže vám objevit nejen svůj skutečný sexuální potenciál, ale také se naučíte zdravě si užívat život ve svém těle. Kniha začíná testem, který vám pomůže uvědomit si své vlastní sexuální možnosti, které jsou vždy jedinečné. Provede vás sérií cvičení, jež vám umožní zažít mnohonásobné orgasmy a pocit dobrého zdraví a vitality, a nakonec se zaměří na popis vývoje a změn sexuálních potřeb během života ženy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.