Quorhum 15 Años Solera 0,7 l
Quorhum 15 Años Solera 0,7 l

TOP 21
Quorhum 15 Años Solera 0,7 l

od 849 Kč
Rum tropické zrání, destilace Pot Still, tmavě zlatá barva, aroma - dřevo, země původu Dominikánská republika, objem - 0,7 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Značka Oliver&Oliver má své kořeny na Kubě. Po Castrově převratu ale přesunula výrobu do Dominikánské republiky a tak teď z dominikánské třtiny vzniká poctivý rum v kubánském stylu. Tohle je jeho 15letá verze. Ron Quorhum 15y je solera blend lahůdek…
vinisto
Za dopravu 69 Kč Skladem
999 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Quorhum 15 Años Solera 0,7 l
Minimální cena: 849 Kč
Maximální cena: 5 394 Kč
Ušetříte až: 4 545 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Objem:
Obsah alkoholu:
40 %
Doba zrání:
Typ sudu:
sudy po bourbonu

Popis produktu

Rum tropické zrání, destilace Pot Still, tmavě zlatá barva, aroma - dřevo, země původu Dominikánská republika, objem - 0,7 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Značka Oliver&Oliver má své kořeny na Kubě. Po Castrově převratu ale přesunula výrobu do Dominikánské republiky a tak teď z dominikánské třtiny vzniká poctivý rum v kubánském stylu. Tohle je jeho 15letá verze. Ron Quorhum 15y je solera blend lahůdek, které tropicky zrály v dubových sudech. VýrobaMetoda solera spočívá v uložení sudů nad sebou, od nejstaršího po nejmladší. Rum se stočí z nejstaršího sudu a chybějící tekutina se doplní ze sudu o patro výš. Tak se pokračuje až nahoru a tam se dolije nový rum. Solera rumy si díky tomu zachovávají svou chuť napříč ročníky. Vůně a chuťV tomto případě dominují dezertní tóny vanilky, karamelu a znatelný podpis dubových sudů. Rum je mírně doslazovaný, ale stále si zachovává sudovou štiplavost a sladkost nastupuj Typ: rum, Země: Dominikánská republika, Doba zrání: 15 let, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Další informace: Patnáctiletý rum byl vyroben v Dominikánské republice za použití tradiční destilační metody „pot still“. Po destilaci byl uložen na 15 let do dubových sudů, v nichž dříve zrál prvotřídní Bourbon. Pro jeho zrání byla použita další tradiční metoda - Solera. Tento proces znamená, že rum zraje ve starších sudech s 15% příměsí mladších rumů.Barva - tmavě jantarováAroma - intenzivní ořechové, které přechází do kakaového nádechuChuť - vyvážená, lehce čokoládová a na patře výrazně sladká, jako šťáva nesoucí název guarapa, která se získává lisováním cukrové třtiny Jedná se o směs až 15cti letých rumů s jantarovou barvou, která vrhá medový odstín. Při nadechnutí ucítíte intenzivní ořechovou vůni, která přechází do kakaového nádechu.

Quorhum 15 Anos Solera Rum má tmavě zlatou barvu s purpurovými odlesky. Chuť je nasládlá, s nádechem medu, karamelu, tmavého cukru, kokosu a tabáku.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.