DORADO 15 let 0,7 L
DORADO 15 let 0,7 L

TOP 13
DORADO 15 let 0,7 L

od 999 Kč
Základ 15ti letého El Dorada je míchán z rumu pocházejícího z unikátní sudové kontinuální destilace (Wooden Coffey Continuous Still), kterou dnes používá pouze Demerara Distillers, a z rumu připraveného kotlíkovou destilací. Pro dosažení požadované finální chuti, komplexnosti a bohatosti přidává sklepmistr další vybrané rumy stařené 15 a více let. Staření rumu probíhá v dubových sudech po dobu minimálně 15ti let v Guyaně, jejíž tropické klima…
Bestdrink.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
1 499 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: DORADO 15 let 0,7 L
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 1 499 Kč
Ušetříte až: 500 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Původ:
Druh:
Objem:
Obsah alkoholu:
43 %
Doba zrání:
Typ sudu:
sudy z dubového dřeva

Popis produktu

Základ 15ti letého El Dorada je míchán z rumu pocházejícího z unikátní sudové kontinuální destilace (Wooden Coffey Continuous Still), kterou dnes používá pouze Demerara Distillers, a z rumu připraveného kotlíkovou destilací. Pro dosažení požadované finální chuti, komplexnosti a bohatosti přidává sklepmistr další vybrané rumy stařené 15 a více let. Staření rumu probíhá v dubových sudech po dobu minimálně 15ti let v Guyaně, jejíž tropické klima poskytuje ideální podmínky pro zrání. Při teplotě 30-34 °С je oxidační proces rychlejší a vytváří delikátnější aroma. Při těchto podmínkách jsou též nežádoucí látky absorbovány dřevem sudu. Tento proces se nazývá „měknutí“ a probíhá tak dlouho, jak dlouho je rum v přímém kontaktu se dřevem sudu. Pro staření jsou používány starší dubové sudy převážně po bourbonu.Degustace El Dorado 15 let je středně hluboké majestátně zlatavé barvy, s plnou bohatou vůní tmavé kávy, kandovaných pomerančů, mandlí, tmavé čokolády a vanilky. Překrásně kulatý a vyzrálý s nádherně se rozvíjející chutí. Hluboký a harmonický rum, s bohatými ovocnými tóny a dlouhým vyrovnaným dozvukem.

Rum tropické zrání, destilace Coffey still, tmavě jantarová barva, aroma - banán, země původu Guyana, objem - 0,7 l. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Prémiový produkt velmi vysoké úrovně je míchán ze speciálně vybraných letitých rumů. Jedná se o rum s nádhernou barvou s atraktivním měděným odstínem, komplexní vůní třtinového cukru, banánu a cedru, v chuti hebký nástup přechází k mírně plnému a sytému tělu, krásně úměrný a určený pro dlouhé hloubavé usrkávání.  InformaceDoba zrání v dubových sudech: 15 let Dodává se v elegantním dárkovém balení. Ocenění International Wine&Spirits Competition, Londýn 2007 – Zlatá medaile, „best in class“ International Wine&Spirits Competition, Londýn 2006 - Zlatá medaile, „best in class“ International Wine&Spirits Competition, Londýn 2007 – Stříbrná medaile   Oblast původuGuayana, Karibik Velmi voňavý a příjemně nasládlý třtinový rum z Guyany.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.