Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Psychiatrické centrum Přehled dějin psychiatrie - Vladislav Šedivec

Učebnice/Odborná literatura

Psychiatrické centrum Přehled dějin psychiatrie - Vladislav Šedivec

Hodnocení: 1x
  • 4

Útlá brožurka je pokusem o stručný výklad dějin psychiatrie z pohledu biologického psychiatra. V osmi věcných kapitolách je popsán historický vývoj psychiatrického myšlení až po současnost. Autor se opírá o přímé studium starověkých, středověkých, renesančních i pozdějších lékařů, což dokládá i seznamem unikátních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Psychiatrické centrum Přehled dějin psychiatrie - Vladislav Šedivec

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 62 Kč

Tato kniha se zabývá hlubším významem správného složení naší krve a s tím souvisejícími vlivy na tělesné i duševní zdraví. Mezi nejdůležitější faktory; ovlivňující příznivé složení naší krve; patří do ... a dál?

Produkt Psychiatrické centrum Přehled dějin psychiatrie - Vladislav Šedivec

Psychiatrické centrum Přehled dějin psychiatrie - Vladislav Šedivec - parametry

Název produktu: Psychiatrické centrum Přehled dějin psychiatrie - Vladislav Šedivec
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 62 Kč
Maximální cena: 65 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Útlá brožurka je pokusem o stručný výklad dějin psychiatrie z pohledu biologického psychiatra. V osmi věcných kapitolách je popsán historický vývoj psychiatrického myšlení až po současnost. Autor se opírá o přímé studium starověkých, středověkých, renesančních i pozdějších lékařů, což dokládá i seznamem unikátních historických pramenů v závěrečném přehledu literatury. Mimo jiné vyvrací zakořeněnou pověru o duševně nemocných ženách považovaných ve středověku za čarodějnice posedlé ďáblem, které byly pronásledovány inkvizicí a upalovány. Grafická úprava podtrhuje příručkový charakter publikace, usnadňuje orientaci v textu a upozorňuje na významné milníky a nejdůležitější postavy v dějinách psychiatrie. Tato kniha se zabývá hlubším významem správného složení naší krve a s tím souvisejícími vlivy na tělesné i duševní zdraví. Mezi nejdůležitější faktory; ovlivňující příznivé složení naší krve; patří dostatečný příjem vhodných tekutin; pohyb na čerstvém vzduchu a samozřejmě naše výživa se vším; co s ní souvisí - od způsobů pěstování až po konečnou úpravu potravin. Autor se v této knize nezaměřuje jen na chemické složení potravin a další fyzikálně měřitelné vlastnosti; ale i na energetické úrovně; jejichž vliv mnozí podceňují. Autor knihy Vladislav Šedivec, Vydavatelstvo Psychiatrické centrum Praha,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.