Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Prvouka 2 pro ZŠ - učebnice

Knihy

Prvouka 2 pro ZŠ - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehledná učebnice prvouky oceněná v r. 2011 zlatou medailí BESA v hodnocení evropských učebnic. Obsahuje základní témata z oblasti Člověk a jeho svět, které jsou v souladu s RVP. V učebnici se nacházejí kapitoly, jež byly v prvouce obvyklé a  osvědčené, ale i nové, které odráží změny, jež ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Prvouka 2 pro ZŠ - učeb..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Prvouka 2 pro ZŠ - učebnice koupíte i tady

Specifikace Prvouka 2 pro ZŠ - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 75 Kč

V učebnici se nacházejí kapitoly, jež byly v prvouce obvyklé a osvědčené, ale i nové, které odráží změny, jež přináší probíhající školní reforma. V kombinaci s dalšími produkty z našeho vzdělávacího systému tak učebnice umožňují rozvíjení všech klíčových kompetencí a probrání všech průřezových témat RVP ZV. ... a dál?

Produkt Prvouka 2 pro ZŠ - učebnice

Prvouka 2 pro ZŠ - učebnice - parametry

Název produktu: Prvouka 2 pro ZŠ - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 108 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehledná učebnice prvouky oceněná v r. 2011 zlatou medailí BESA v hodnocení evropských učebnic. Obsahuje základní témata z oblasti Člověk a jeho svět, které jsou v souladu s RVP. V učebnici se nacházejí kapitoly, jež byly v prvouce obvyklé a  osvědčené, ale i nové, které odráží změny, jež přináší probíhající školní reforma. V kombinaci s dalšími produkty z našeho vzdělávacího systému tak učebnice umožňují rozvíjení všech klíčových kompetencí a  probrání všech průřezových témat RVP ZV. Jako v jiných učebnicích nakladatelství Fraus pro první stupeň, i zde se na každé stránce nachází spodní lišta, která shrnuje nejdůležitější pracovní pokyny k úlohám, což usnadňuje orientaci nebo práci doma s nemocnými žáky. Přehled obsahu učebnice prvouky pro 2. ročník podle tematických okruhů RVP: Místo, kde žijeme: Orientace v obci a v okolní krajině - Světové strany - Doprava v okolí školy - Jsem cyklista Rozmanitost přírody: Rok a jeho cyklus v přírodě - Voda obyčejná a vzácná -Cyklus vody v přírodě a její skupenství - Počasí - Pokusy s vodou - Ekosystém potoka a rybníka Lidé kolem nás: Žijeme v rodině, soužití generací - Zaměstnání: kdo pracuje v nemocnici - Nebezpečné situace mezi lidmi Lidé a čas: Život ve městě před sto lety a nyní - Rodokmen naší rodiny - Naše svátky a svátky jiných kultur Člověk a jeho zdraví: Vývoj člověka a jeho potřeby - Naše orgány ve zdraví a nemoci - Chování při úrazu a první pomoc Průřezová témata: Média a život s informacemi - Lidé různých kultur - Dokážeme spolupracovat - Ochrana čistoty vody.

K učebnici lze koupit i Pracovní sešit Prvouky 2 V učebnici se nacházejí kapitoly, jež byly v prvouce obvyklé a osvědčené, ale i nové, které odráží změny, jež přináší probíhající školní reforma. V kombinaci s dalšími produkty z našeho vzdělávacího systému tak učebnice umožňují rozvíjení všech klíčových kompetencí a probrání všech průřezových témat RVP ZV.Podtitul: Pro 2. ročník základní školyAutor: Michaela Dvořáková; Jana StaráRok vydání: 2008Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7238-765-6Počet stran: 72Rozměry: 260,0 x 195,0 x 0,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.