Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Průvodcovské činnosti

Učebnice/Odborná literatura

Průvodcovské činnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Zcela nová, prakticky zaměřená a na našem trhu ojedinělá publikace je určena průvodcům, podnikatelům a pracovníkům v cestovním ruchu, pracovníkům veřejné správy a studentům odborných škol zaměřených na cestovní ruch a průvodcovské služby. Zkušení autoři se zabývají činnostmi a technikami jednotlivých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Průvodcovské činnosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Průvodcovské činnosti koupíte i tady

Specifikace Průvodcovské činnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 227 Kč

Zcela nová, prakticky zaměřená a na našem trhu ojedinělá publikace je určena průvodcům, podnikatelům a pracovníkům v cestovním ruchu, pracovníkům veřejné správy a studentům odborných škol zaměřených n ... a dál?

Produkt Průvodcovské činnosti

Průvodcovské činnosti - parametry

Název produktu: Průvodcovské činnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Zcela nová, prakticky zaměřená a na našem trhu ojedinělá publikace je určena průvodcům, podnikatelům a pracovníkům v cestovním ruchu, pracovníkům veřejné správy a studentům odborných škol zaměřených na cestovní ruch a průvodcovské služby. Zkušení autoři se zabývají činnostmi a technikami jednotlivých kategorií průvodců (vedoucí skupiny, delegát, animátor, horský vůdce atd.), využitím moderních technologií při jejich práci, možnostmi získávání zakázek, obchodními a marketingovými znalostmi a dovednostmi průvodců. Věnují se též legislativní úpravě a vzdělávání průvodců v ČR a mezinárodnímu rozměru průvodcovské činnosti z pohledu mezinárodních organizací i z pohledu mezinárodních norem a smluv. Opomenut není ani význam přírodního a kulturního dědictví pro práci průvodce. Zajímavý je úvod knihy, který přibližuje historické kořeny činnosti průvodců a na konkrétních příkladech mapuje zatím nepublikovanou historii této činnosti v českých zemích od 19. století do současnosti.   Z obsahu O autorech 8 1 Historie průvodcovské činnosti a současná právní úprava 11 1.1 Od starověku po novověk 11 1.2 Průvodcovská činnost v českých zemích za Rakouska-Uherska a první  československé republiky 17 1.3 Vývoj českého cestovního ruchu a činnosti průvodců od znárodnění  do roku 1990 20 1.3.1 První etapa vývoje 20 1.3.2 Druhá etapa vývoje 21 1.4 Uvolnění podnikatelské činnosti s přihlédnutím k průvodcovské činnosti  po roce 1990 a do současnosti 22 1.4.1 Obecná charakteristika období 22 1.4.2 První etapa vývoje 24 1.4.3 Druhá etapa vývoje 25 1.5 Současné právní úpravy průvodcovské činnosti 25 2 Průvodci, udržitelný rozvoj cestovního ruchu a ochrana přírodního a kulturního dědictví UNESCO 27 2.1 Památky UNESCO v České republice 31 2.2 Nehmotné památky UNESCO v České republice 46 3 Současné podmínky průvodcovské činnosti 54 3.1 Vzdělávání průvodců 54 3.1.1 Kompetence 54 3.1.2 Rámec pro vzdělávací programy 55 3.1.3 Všeobecně vzdělávací předměty 56 3.1.4 Odborné předměty 57 3.1.5 Praktická výuka 59 3.1.6 Hodnocení způsobilosti 59 3.1.7 Poskytovatelé vzdělávání (školení) 59 3.2 Podnikání v oblasti průvodcovské činnosti v ČR 61 3.2.1 Všeobecné předpoklady k výkonu profese průvodce 62 3.2.2 Odborná způsobilost 62 3.2.3 Poskytování služeb turistických průvodců v členských státech Evropské unie 64 Orgány Evropské unie a jejich působnost v oblasti služeb cestovního ruchu 64 Zásadní kauzy projednávané Evropským soudním dvorem vtahující se  k problematice turistických průvodců 65 3.2.4 Odstraňování překážek pro svobodné poskytování služeb turistických průvodců 68 Význam Směrnice o službách na vnitřním trhu pro fungování jednotného trhu EU 69 3.2.5 Daňové aspekty, sociální a zdravotní pojištění 70 3.2.6 Řešení pojistných událostí 72 3.2.7 Systém uznávání odborných kvalifikací 75 3.2.8 Svoboda usazení a přeshraniční poskytování služeb 76 3.2.9 Uznávání odborné kvalifikace státních příslušníků členských států Evropské unie  pro oblast podnikání v režimu živnostenského zákona v


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.