Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Průvodce základními statistickými metodami

Knihy

Průvodce základními statistickými metodami

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Průvodce základními statistickými metodami - Budíková Marie, Králová Maria, Maroš Bohumil Přehledná publikace s mnoha příklady a případovými studiemi je určena především studentům ekonomicky zaměřených fakult vysokých škol a lidem z ekonomické či technické praxe. Seznámí čtenáře se základními statistickými metodami a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Průvodce základními sta..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Průvodce základními statistickými metodami koupíte i tady

Specifikace Průvodce základními statistickými metodami

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 300 Kč

Přehledná publikace s mnoha příklady a případovými studiemi je určena především studentům ekonomických fakult VŠ a lidem z ekonomické či technické praxe. Seznámí čtenáře se základními statistickými me ... a dál?

Produkt Průvodce základními statistickými metodami

Průvodce základními statistickými metodami - parametry

Název produktu: Průvodce základními statistickými metodami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Průvodce základními statistickými metodami - Budíková Marie, Králová Maria, Maroš Bohumil Přehledná publikace s mnoha příklady a případovými studiemi je určena především studentům ekonomicky zaměřených fakult vysokých škol a lidem z ekonomické či technické praxe. Seznámí čtenáře se základními statistickými metodami a praktickými aplikacemi statistiky. První část knihy se věnuje popisné statistice, druhá základním poznatkům z počtu pravděpodobnosti a třetí vybraným metodám induktivní statistiky, např. konstrukci intervalů spolehlivosti, testování hypotéz, regresní a korelační analýze apod. a také úvodu do problematiky časových řad. U každé dílčí problematiky najdete po stručném teoretickém úvodu řešené vzorové úlohy a na závěr příklady určené k samostatnému zpracování. Těžiště publikace spočívá právě v řešených úlohách, jejichž zadání pochází převážně z ekonomické a technické praxe. Velká pozornost je věnována ověřování předpokladů metod použitých k řešení a interpretaci získaných výsledků. Velmi účinným prostředkem pro řešení těchto úloh jsou statistické programové systémy - pro účely této publikace byly zvoleny oblíbené systémy STATISTICA verze 9 a MINITAB verze 15. Řešení úloh je doprovázeno podrobně komentovanými počítačovými výstupy a samozřejmě také návodem, jak k těmto výstupům dospět. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Odborné předměty od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.