Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Prostor - architektura, interi Česká architektura 2009-2010

Učebnice/Odborná literatura

Prostor - architektura, interi Česká architektura 2009-2010

Hodnocení: 1x
  • 4

Cílem ročenky české architektury je pravidelně podávat zprávu o aktuální situaci a vývoji oboru nejen odborné, ale především laické veřejnosti a přinášet podněty k inspiraci a veřejné diskusi. Pro zájemce ze zahraničí pak ročenka slouží jako stručný přehled soudobé české architektonické scény. Výběr staveb do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89126
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Prostor - architektura, interi Česká architektura 2009-2010

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 520 Kč

Tradiční ročenka české architektury představuje nejzajímavější realizované projekty českých architektů z let 2009-2010. Mapuje události v architektuře a designu za toto období. ... a dál?

Produkt Prostor - architektura, interi Česká architektura 2009-2010

Prostor - architektura, interi Česká architektura 2009-2010 - parametry

Název produktu: Prostor - architektura, interi Česká architektura 2009-2010
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 520 Kč
Maximální cena: 520 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cílem ročenky české architektury je pravidelně podávat zprávu o aktuální situaci a vývoji oboru nejen odborné, ale především laické veřejnosti a přinášet podněty k inspiraci a veřejné diskusi. Pro zájemce ze zahraničí pak ročenka slouží jako stručný přehled soudobé české architektonické scény. Výběr staveb do reprezentativní dvoujazyčné publikace provádí vždy jedna osobnost z prací nabídnutých vyzvanými architekty. Kniha se skládá ze tří kapitol. První z nich Stavby prezentuje 33 vybraných a typologicky rozmanitých objektů. V kapitole Názor hovoří kunsthistorik Jiří Ševčík s architektkou a laureátkou státní ceny Alenou Šrámkovou. Třetí kapitola Faktografie přináší přehled událostí v architektuře(vybrané akce komentoval Adam Gebrian), statistické přehledy (stavebnictví, bytová výstavba, nemovitosti), ocenění vybraných osobností (V. Rudiš, V. H. Pardyl) za celoživotní dílo a výsledky vybraných celostátních soutěží a projektových soutěží spolupořádaných Českou komorou architektů. Faktografickou kapitolu uzavírá seznam literatury vydané za uplynulé období (vybrané tituly doporučila Klára Benešovská). Tradiční ročenka české architektury představuje nejzajímavější realizované projekty českých architektů z let 2009-2010. Mapuje události v architektuře a designu za toto období.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.