Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením

Knihy naučná literatura

Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením

Hodnocení: 1x
  • 4

Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením - Karolína Bulínová, Lucie Burešová, Dorota Gremlicová, Helena Kazárová, Daniela Zilvarová. Kolektivní monografie pěti autorek – Karolíny Bulínové, Lucie Burešové, Doroty Gremlicové, Heleny Kazárové a Daniely Zilvarové – Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Profese tanečníka: mezi..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením koupíte i tady

Specifikace Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 144 Kč

Kolektivní monografie pěti autorek – Karolíny Bulínové, Lucie Burešové, Doroty Gremlicové, Heleny Kazárové a Daniely Zilvarové – Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením obsahuje studie zkoumající ... a dál?

Produkt Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením

Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením - parametry

Název produktu: Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 196 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením - Karolína Bulínová, Lucie Burešová, Dorota Gremlicová, Helena Kazárová, Daniela Zilvarová. Kolektivní monografie pěti autorek – Karolíny Bulínové, Lucie Burešové, Doroty Gremlicové, Heleny Kazárové a Daniely Zilvarové – Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením obsahuje studie zkoumající postavení taneční profese v průběhu času. Představuje pět různých obrazů taneční profese od baroka do současnosti, v Evropě, u nás i v Japonsku, a zaplňuje tak další mezeru v teoretické a historické reflexi této profese. Kniha se skládá z pěti kapitol, které se věnují určitým okolnostem povolání tanečníka v konkrétním čase, místě a společenském kontextu, a jsou zakotveny v metodách historických či sociologických. Studie sledují klíčový záměr: co vypovídají fakta o tom, jak byl a je vnímán, modelován a určován tanečník z profesního hlediska společnosti, jejíž je součástí, nebo jak tanečník vnímá své místo v této společnosti. Autorky zkoumají také otázky vstupu do profese a utváření tanečních skupin, okolnosti zaměstnávání, podoby smluvních vztahů. Dotýkají se také zvláštností provozování profese, nároků na čas strávený v rámci divadla na trénincích, zkouškách a představeních. Všechny kapitoly se vztahují k problematice postojů společnosti k taneční profesi, k otázkám společenského stigmatu a prestiže. Profese tanečníka: mezi obdivem a odsouzením - Karolína Bulínová, Lucie Burešová, Dorota Gremlicová, Helena Kazárová, Daniela Zilvarová od nakladatelství v kategorii | | Divadlo, Film | Divadlo za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.