Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Problematika ISMS v manažerské informatice

Učebnice/Odborná literatura

Problematika ISMS v manažerské informatice

Hodnocení: 1x
  • 5

Problematika ISMS v manažerské informatice - Vladimír Mazálek, Viktor Ondrák, Petr Sedlák . Publikace je určena pracovníkům managementu informačních technologií, správcům sítí a odborné veřejnosti, která se problematikou managementu informační bezpečnosti (ISMS) zabývá. Pojem manažerská informatika znamená propojení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77375
skladem

Jaké má kniha
Problematika ISMS v man..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Problematika ISMS v manažerské informatice koupíte i tady

Specifikace Problematika ISMS v manažerské informatice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 274 Kč

Publikace je určena pracovníkům managementu informačních technologií, správcům sítí a odborné veřejnosti, která se problematikou managementu informační bezpečnosti (ISMS) zabývá. Pojem manažerská info ... a dál?

Produkt Problematika ISMS v manažerské informatice

Problematika ISMS v manažerské informatice - parametry

Název produktu: Problematika ISMS v manažerské informatice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 274 Kč
Maximální cena: 458 Kč
Ušetríte až: 184 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Problematika ISMS v manažerské informatice - Vladimír Mazálek, Viktor Ondrák, Petr Sedlák . Publikace je určena pracovníkům managementu informačních technologií, správcům sítí a odborné veřejnosti, která se problematikou managementu informační bezpečnosti (ISMS) zabývá. Pojem manažerská informatika znamená propojení dvou oborů – informatiky a managementu, kde se využívá moderních informačních a komunikačních prostředků v manažerské činnosti. Problematika ISMS – managementu informační bezpečnosti jako moderní a v současné době velmi potřebné oblasti v oboru informačních a komunikačních technologií je v této publikaci pojata nejprve jako shrnutí obecně známých faktů s ohledem na současné aktuální verze dotčených norem a nechybí ani malý výlet do historie ve vztahu k ISMS. Od kapitoly 15 je problematika ISMS rozebrána z pohledu prostředí, kam má být nebo je implementována s důrazem na specifika, která jsou těmto prostředím vlastní. Kapitola 22 přináší případové studie, závěr publikace tvoří rejstřík pojmů, přehled bezpečnostních norem, seznamy zkratek, obrázků a tabulek použitých v textech a seznam použité literatury. Problematika ISMS v manažerské informatice - Vladimír Mazálek, Viktor Ondrák, Petr Sedlák od nakladatelství CERM v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.