Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy

Učebnice/Odborná literatura

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy

Hodnocení: 11x
  • 3.90909

Chcete se dostat na 8leté gymnázium nebo odbornou školu? Tato publikace vám pomůže připravit se na přijímací zkoušky. V testech z literatury, dějepisu, zeměpisu, přírodovědy nebo při řešení nezvyklých matematických úloh či hádanek si ověříte svůj všeobecný přehled. Po kontrole správného řešení zjistíte, co vám jde a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87515
skladem

Jaké má kniha
Příprava na přijímací z..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy koupíte i tady

Specifikace Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 102 Kč

Chcete se dostat na 8leté gymnázium nebo odbornou školu? Tato publikace vám pomůže připravit se na přijímací zkoušky.

V testech z literatury, dějepisu, zeměpisu, přírodovědy nebo při řešení nezvyklých matematických úloh či hádanek si ověříte svůj všeobecný přehled. Po kontrole správného řešení zjistíte, co vám jde a co byste si měli ještě zopakovat.

Při přijímacích zkouškách vás pak už nic nezaskočí. Hodně štěstí! ... a dál?

Produkt Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy

Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy - parametry

Název produktu: Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - 4-letá gymnázia a odborné školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 102 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.91 bodů z 5
Počet hodnocení: 11 x
Hodnocení:
  • 3.90909
Podrobný popis:

Chcete se dostat na 8leté gymnázium nebo odbornou školu? Tato publikace vám pomůže připravit se na přijímací zkoušky. V testech z literatury, dějepisu, zeměpisu, přírodovědy nebo při řešení nezvyklých matematických úloh či hádanek si ověříte svůj všeobecný přehled. Po kontrole správného řešení zjistíte, co vám jde a co byste si měli ještě zopakovat. Při přijímacích zkouškách vás pak už nic nezaskočí. Hodně štěstí! Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk - Zdeňka Zubíková, Renáta Drábová od authora Zdeňka Zubíková, Renáta Drábová a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Příprava na přijímací zkoušky na SŠ-Český jazyk 8letá gymn. - Renáta Drábová, Zubíková Zdeňka Vyzkoušejte si příjímací zkoušky na osmiletá gymnázia nanečisto. Své znalosti z českého jazyka si díky této přehledně uspořádané cvičebnici, která obsahuje diktáty, opravná cvičení a jazykové rozbory, můžete ověřit s předstihem. Správná řešení najdete za každým testem. z kategorie Knihy | Učebnice | Přijímací zkoušky | Přijímací zkoušky z 9. třídy od FRAGMENT naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Zdeňka Zubíková; Renáta Drábová8letá gymnáziaFRAGMENT 2009Kniha, čeština, 128 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.