Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Prima A2/díl 3 - Učebnice

Knihy

Prima A2/díl 3 - Učebnice

Hodnocení: 1x
 • 4

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. Interakti vní procvičování slovíček Vyzkoušejte novou aplikaci WordTrainer FRAUS pro zábavné a efektivní procvičování slovní zásoby k učebnici Prima. ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Jaké má kniha
Prima A2/díl 3 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Prima A2/díl 3 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Prima A2/díl 3 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 163 Kč

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček budou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak » ... a dál?

Produkt Prima A2/díl 3 - Učebnice

Prima A2/díl 3 - Učebnice - parametry

Název produktu: Prima A2/díl 3 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. Interakti vní procvičování slovíček Vyzkoušejte novou aplikaci WordTrainer FRAUS pro zábavné a efektivní procvičování slovní zásoby k učebnici Prima. Více informací zde . V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle . Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček budou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak v závěrečném abecedním slovníku. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících zemí , každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute), přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s českým komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou přílohu. Ukázky v PDF: Obsah (140 KB) Lekce 2, Meine Pläne (1032 KB) Kleine Pause (246 KB) Lekce 4, Bilder und Töne (660 KB) Lekce 7, Mehr über mich (1459 KB) K tomuto titulu dále nabízíme: - Prima A2/díl 3 CD k UČ /2ks/ - Prima A2/díl 3 PU - Prima A2/díl 3 PS Němčina jako druhý cizí jazyk. Prima němčina jako druhý cizí jazyk
 • pětidílná učebnice němčiny pro začátečníky od 13 let
 • zaručuje návaznost až k úrovni B1 podle SERR
 • spojení zahraničních zkušeností se znalostí českého prostředí
 • mírná progrese se zaměřením na komunikativní dovednosti
 • systematický fonetický koncept
 • přehledná gramatika s českým komentářem
 • doporučujeme především pro osmiletá gymnázia Učebnice PRIMA je zaměřena na výuku němčiny jako druhého cizího jazyka a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. Tomuto cíli odpovídá její pozvolná progrese a rozvržení učiva do pěti dílů. Každý díl učebnice je rozdělen do sedmi tematických celků a dvou opakovacích lekcí (tzv. Pausen) a svým rozsahem postačuje na jeden školní rok při dvouhodinové dotaci. Poslední díl B1 odpovídá dvěma školním rokům. Prima A2/díl 3 - učebnice - kolektiv autorů. Prima A2/díl 3 - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Prima za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.