Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Prima A1/díl 1 - Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Prima A1/díl 1 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Němčina jako druhý cizí jazyk. -učebnice němčiny pro začátečníky od 13 let -návaznost v pěti dílech až k úrovni B1 podle SERR -spojení zahraničních zkušeností se znalostí českého prostředí -mírná progrese se zaměřením na komunikativní dovednosti -systematický fonetický koncept -přehledná gramatika s českým komentářem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Prima A1/díl 1 - Učebnice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Prima A1/díl 1 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Prima A1/díl 1 - Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 150 Kč

Učebnice PRIMA je zaměřena na výuku němčiny jako druhého cizího jazyka a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. Tomuto cíli odpovídá její pozvolná progrese a ro ... a dál?

Produkt Prima A1/díl 1 - Učebnice

Prima A1/díl 1 - Učebnice - parametry

Název produktu: Prima A1/díl 1 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 281 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Němčina jako druhý cizí jazyk. -učebnice němčiny pro začátečníky od 13 let -návaznost v pěti dílech až k úrovni B1 podle SERR -spojení zahraničních zkušeností se znalostí českého prostředí -mírná progrese se zaměřením na komunikativní dovednosti -systematický fonetický koncept -přehledná gramatika s českým komentářem -doporučujeme především pro osmiletá gymnázia Učebnice PRIMA je zaměřena na výuku němčiny jako druhého cizího jazyka a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. Tomuto cíli odpovídá její pozvolná progrese a rozvržení učiva do pěti dílů. Autorský tým tvoří dva rodilí mluvčí, kteří se podíleli na vydání několika učebnic pro výuku němčiny u renomovaných zahraničních nakladatelství, a zkušená česká autorka s dlouholetou pedagogickou zkušeností. Tato kombinace zaručuje vysoce kvalitní jazykovou úroveň a zároveň metodický postup odpovídající českému prostředí. Každý díl učebnice je rozdělen do sedmi tematických celků a dvou opakovacích lekcí (tzv. Pausen) a svým rozsahem postačuje na jeden školní rok při dvouhodinové dotaci. Poslední díl B1 odpovídá dvěma školním rokům. Učebnice se v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. Pro usnadnění orientace je v prvních dvou dílech použita čeština ve dvojjazyčných pokynech ke cvičením, v části Portfolio – Was kann ich jetzt v pracovním sešitě a v souhrnném přehledu gramatiky. České překlady slovíček budou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak v závěrečném abecedním slovníku. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících zemí, každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute), přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s českým komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou přílohu. Pracovní sešit dále obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci, v části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní slovní zásobou s českými ekvivalenty. Velká pozornost je v učebnici Prima věnována fonetice, kromě poslechových cvičení s úkoly a cvičení nápodobou (Sprechen üben) je v každé lekci prvních dvou dílů nacvičován jeden konkrétní fonetický jev. Obsah 1. dílu (A1/1) 1 Kennenlernen (jemanden begrüßen, den Namen und den Wohnort sagen, ein Formular ausfüllen, den Namen buchstabieren, sagen, was du magst) 2 Meine Klasse (Zahlen 1–1000, Telefonnummern sagen, über Personen/Sachen sprechen, sagen, was du nicht magst) 3 Tiere (über Tiere sprechen, ein Tier beschreiben, Farben, Interviews in der Klasse machen) 4 Mein Schultag (Uhrzeiten u


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.