Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Přikrylová Milada Plus Pedagogická evaluace 2 - Milada Přikrylová

Učebnice/Odborná literatura

Přikrylová Milada Plus Pedagogická evaluace 2 - Milada Přikrylová

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsahem publikace jsou evaluační otázky a ukázky tabulek pro evaluaci školního plánu, měsíčních a týdenních témat a denní vzdělávací činnosti - denní mozaiky. Najděte zde i ukázku tabulky s nabídkou denních činností dětem. Pomůcka pro tvorbu vzdělávacích programů Rok s barevnými kamínky zpracovaná podle Manuálu k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79849
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Přikrylová Milada Plus Pedagogická evaluace 2 - Milada Přikrylová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 223 Kč

V každodenní praxi pedagoga předškolního vzdělávání. Obsahem publikace jsou evaluační otázky a ukázky tabulek pro evaluaci školního plánu, měsíčních a týdenních témat a denní vzdělávací činnosti - denní mozaiky. Najděte zde i ukázku tabulky s nabídkou denních činností dětem. ... a dál?

Produkt Přikrylová Milada Plus Pedagogická evaluace 2 - Milada Přikrylová

Přikrylová Milada Plus Pedagogická evaluace 2 - Milada Přikrylová - parametry

Název produktu: Přikrylová Milada Plus Pedagogická evaluace 2 - Milada Přikrylová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obsahem publikace jsou evaluační otázky a ukázky tabulek pro evaluaci školního plánu, měsíčních a týdenních témat a denní vzdělávací činnosti - denní mozaiky. Najděte zde i ukázku tabulky s nabídkou denních činností dětem. Pomůcka pro tvorbu vzdělávacích programů Rok s barevnými kamínky zpracovaná podle Manuálu k přípravě školního (třídního) vzdělávacího programu mateřské školy (VÚP Praha 2005) a Praktického průvodce třídním vzdělávacím programem (VÚP Praha 2006). Najdete zde nové konkrétni praktické náměty zpracované do přehledného tabulkového manuálu ve všech vzdělávacích oblastech předškolního dítěte, včetně myšlenkové mapy, soubory pracovních listů, pohybových a interakčních her, ktoré směřují činnost pedagogů k dosažení kompetencí dětí, ukončujících prědškolní vzdělávání a umožňují rozšíření portfolia učitelky jako metodického zásobníku z praxe. (vnitřní evaluace - sběr informací o vzdělávacím procesu školy, třídy, pedagoga a jeho následné vyhodnocování za účelem optimalizace vzdělávání : praktické ukázky z naplňování Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.