Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Přemysl Šil; Jana Karolová: Člověk na cestě k moudrosti

Učebnice/Odborná literatura

Přemysl Šil; Jana Karolová: Člověk na cestě k moudrosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Člověk na cestě k moudrosti - Šil Přemysl, Karolová Jana. Moderně pojatá učebnice filosofie a etiky pro třetí ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Přemysl Šil; Jana Karolová: Člověk na cestě k moudrosti koupíte i tady

Specifikace Přemysl Šil; Jana Karolová: Člověk na cestě k moudrosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 185 Kč

Učebnice filosofie a etiky je rozdělena na 28 lekcí. Každá obsahuje žákovský list, přílohu, čítanku a shrnutí. Učitelská část obsahuje metodiku ke všem lekcím. Součástí je sada pracovních listů. Titu ... a dál?

Produkt Přemysl Šil; Jana Karolová: Člověk na cestě k moudrosti

Přemysl Šil; Jana Karolová: Člověk na cestě k moudrosti - parametry

Název produktu: Přemysl Šil; Jana Karolová: Člověk na cestě k moudrosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Člověk na cestě k moudrosti - Šil Přemysl, Karolová Jana. Moderně pojatá učebnice filosofie a etiky pro třetí ročník středních škol je určena zvídavým žákům a učitelům, kteří se snaží vytvářet zajímavé a pestré hodiny. Je rozdělena na 28 lekcí, z nichž každá obsahuje v žákovské části knihy žákovský list (s úvodním mottem, cíli lekce a popisem jejího průběhu), přílohy (pro plnění jednotlivých úkolů), čítanky (nejsou samostatně vyčleněny mimo lekce, nebo? se přímo vztahují k zadaným úkolům) a shrnutí (s nejdůležitějším učivem). Učitelská část obsahuje podrobně zpracovanou metodiku ke všem lekcím, včetně cílů, pomůcek a metod. Součástí knihy je také sada pracovních listů. Kniha vychází z RVP G (resp. RVP GSP), jehož požadavky na očekávané výstupy i učivo splňuje. V učitelské části je proto také návrh učebních osnov pro 3. ročník ZSV pro školní vzdělávací program. Titul navazuje na stejně pojaté učebnice psychologie, sociologie a ekonomie autorů Přemysla Šila a Jany Karolové, vydané Nakladatelstvím Olomouc pod názvy Člověk jako osobnost a Člověk ve společnosti a v ekonomickém životě. Člověk na cestě k moudrosti - Šil Přemysl, Karolová Jana od nakladatelství v kategorii Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Znalost světa, v němž Britové a Američané žijí, usnadňuje cizincovu orientaci v jejich zemích i společenskou komunikaci s jejich obyvateli. Vzpomeňte si, jak Vás potěšilo, když cizinec ledacos věděl o Vaší zemi. Přemysl Šil; Jana KarolováFilosofie a etika pro střední školyOLOMOUC 2008Kniha, čeština, 352 stran Autor knihy Jaroslav Peprník, Vydavatelstvo Olomouc, , Filosofie a etika pro střední školy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.